Товари, на які поширюються знижки на єкофарбу Caparol
Більшість повністю здорових людей ігнорують канцерогенні особливості лакофарбових матеріалів. Однак на ринку присутня компанія, яка концептуально вирішила цю проблему для своїх клієнтів. У цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев» доступні знижки на екофарбу Caparol. Йдеться про продукцію, що відповідає стандарту ELF, і, звичайно ж, серії Indeko.

Caparol є розробником спеціалізованого стандарту ELF, який передбачає значне зниження летючих канцерогенів в ЛФМ в порівнянні з європейськими нормами. Безумовно, стандарти ЄС жорсткіші, враховуючи, що в Україні в принципі відсутня стандартизація цієї продукції. В результаті споживачі ЛФМ українського виробництва стикаються з високою канцерогенним навантаженням при проведенні ремонту.

Коли актуальні поліпшені стандарти безпеки?
Екофарби Caparol є найбільш підходящим продуктом для ремонту приміщень дитячих установ, а також медичних центрів і лікарень. Caparol є постачальником будівельно-оздоблювальних матеріалів для онкологічних центрів і пологових будинків, а також різних медичних лабораторій, де важливо виключити попадання домішок в атмосферу. Екологічно-чисті фарби затребувані у людей, які страждають алергією, мають хворих родичів і малолітніх дітей, а також у майстрів, що піклуються про своє здоров’я.

Капарол пропонує знижки на єкофарбу Caparol Indeko, що не містить канцерогенів, і продукти стандарту ELF з незначним вмістом летких токсичних речовин. Обидва види продукції значно перевершують за якістю європейські екологічні норми.
Ремонт з підвищеним профілем безпеки
Екологічна панель продуктів Caparol відповідає і демонструє впровадження концепції «зеленого» виробництва, яке на всіх етапах виробничого циклу не робить негативного впливу на середовище. Ці ж критерії стосуються продуктів, що випускаються. У майбутньому концерн DAW, в який входять Caparol і Alpina, повністю перейде на виробництво безпечних ЛФМ. Покращені єко характеристики має і легендарна фарба Alpina Альпійський білий, рецептура якої недавно модифікована і наближена до стандарту ELF.

Незважаючи на більш високу ціну, придбання продуктів ELF і Indeko окупається за рахунок зниження шкідливого навантаження на атмосферу. Інтернет-магазин «Ізосев» рекомендує її для всіх видів будівельних робіт в якості першокласної інтер’єрної фарби.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.