Фасадні штукатурки – шедеври каменю, створені людиною

Буквально кілька років тому фасадні декоративні штукатурки обмежувалися виконанням на стіні структурного покриття «шуби». Потім споживачів познайомили з покриттям «короїд», також на сьогоднішній день відрізняється високою популярністю. У наш час запропоновано цілий ряд цікавих рішень для оформлення зовнішніх стін будинків. Цей вид покриття користується популярністю завдяки невисокій вартості. Крім того, сучасні техніки допомагають домагатися практично будь-яких бажаних ефектів. Завдання полягає в тому, щоб роз’яснити, чим, наприклад, декоративна штукатурка Caparol відрізняється від інших складів.

Інтернет-магазин Ізосев пропонує колекцію благородних мінеральних штукатурок, що гарантують бездоганне нанесення навіть при відсутності навичок. Запропоновані склади відрізняються красивою фактурою, стійкістю до атмосферного впливу, необхідну еластичністью, перешкоджають розтріскуванню поверхні. Після проведення робіт ви можете розраховувати на фасад, що відрізняється власним, добре впізнаваним стилем. Штукатурка Травертин, Марокканка і інші види для фасадних робіт повинні бути підібрані відповідно до дизайну і вимогами до експлуатації.

 

Мінеральний склад декоративних штукатурок і особливості

Основна відмінність преміальної штукатурки Caparol полягає в тому, що вона не вимагає виконання покриття в декількох шарів, включаючи використання лакофарбових покриттів. Крім того, вона зберігає свій первинний зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації – не розтріскується, не кришиться. Показує високу стійкість до механічних пошкоджень.

Крім усього, кожну ексклюзивну декоративну штукатурку відрізняє впізнаваний зовнішній вигляд, імітація натуральних матеріалів. Це досягається за рахунок продуманого поєднання пігментів, мінеральних наповнювачів і сполучних речовин. Відмінність фасадної декоративної штукатурки Caparol та Alpina для зовнішніх робіт в унікальному складі, чи не повторюваний жодної іншою компанією. Дана пропозиція відповідає нижній ціновий кордоні ексклюзивних покриттів. Обійдеться дешевше Ferrara, але дає можливість отримати шляхетні й дорогі на вигляд оздоблювальні покриття.

Властивості і характеристики

Для фасадної декоративної штукатурки ціна є параметром, що визначає склад і особливості покриття:

 • відрізняється довговічністю і стійкістю до розтріскування за рахунок використання сполучних компонентів;
 • обкладає оригінальністю завдяки оригінальним оптичним ефектам, одержуваних за рахунок додавання дорогих мінеральних домішок і текстильних наповнювачів;
 • кожна серія має цілий ряд варіацій для зручності підбору;
 • будь-яка суміш після нанесення і висихання стійка до миття;
 • володіє антистатичними характеристиками;
 • відповідає європейським стандартам.

Склад

До складу декоративних штукатурок може входити:

 • гідравлічне вапно, що самоотверждається в присутності води;
 • кизельгур;
 • доломітове борошно;
 • кварцевий пісок;
 • мармурова мука;
 • мінеральні наповнювачі з різними фракціями.

Фасадні штукатурки виконуються на акрилової, силікатної, силіконової і латексній основі. Це можуть бути і традиційні мінеральні суміші.

Завдяки складу фасадна штукатурка для зовнішніх покриттів набуває свої властивості, що відбиваються на зовнішньому вигляді, якості, реакції по відношенню до води. Наприклад, популярна фасадна декоративна штукатурка короїд набуває фактуру при нанесенні шпателем. Характерні сліди залишають великі мінерали у складі.

Фінішні покриття

Використання фінішних лакофарбних покриттів багато в чому залежить від характеру обробки. Більшість дорогих штукатурок не вимагають додаткового фарбування. Вони утворюють покриття, стійкі до вигорання і вологи. В окремих випадках в якості захисних покриттів можуть застосовуватися лессировки на основі воску або матового лаку.

При використанні мінеральних складів між шарами покриття використовуються спеціальні грунтовки. Фірмові грунти володіють ідеальною адгезію, штукатурні шари після висихання утворюють монолітну фактуру з рядом захисних властивостей, які не потребують додаткового вибору специфічного лакофарбового покриття.

Інтернет-магазин Ізосев в Дніпрі може запропонувати вам широкий асортимент будівельних матеріалів кращих європейських брендів. Продукція компанії Caparol зараз проводиться в Україні, завдяки чому ми можемо її пропонувати за доступними цінами.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.