Грунтовка на основі розчинника Alpina для дерева

Потрібно вкотре відзначити, що на відміну від Caparol, в асортименті ALPINA відсутні ремонтні грунти для покриття стін та стелі на основі не екологічних будівельних компонентів. Необхідна грунтовка на основі розчинника Alpina представлена ​​лише складом для грунтування дерева з широким спектром властивостей. Йдеться про Alpina Holzgrund. Це прозорий грунт-антисептик, призначений для стартової обробки дерева зовні приміщень. Він захищає деревину від мошок, моху, грибків та інших інфекцій завдяки біоцидним добавкам.

Призначення грунту на розчиннику

Alpina Holzgrund застосовується тільки для відносно сухої деревини, яка зазнала незначної кількості прямої вологи. З цієї причини цей склад не використовується для покриття деревини першого ряду зроблених з колод конструкцій. В інших випадках гарантує тривале збереження фінішних покриттів – лаку, фарби чи блакиті.
Загалом грунтовка на основі розчинника Alpina забезпечує більш глибоке проникнення в дерево, ніж водорозчинні склади. Тому для роботи з цим матеріалом рекомендується саме антисептична грунтовка по дереву. Але її не можна проводити для деревини, що контактує з продуктами харчування, включаючи бджільництво.

Alpina Holzgrund для покриття вікон зсередини та зовні

Рекомендована ґрунтовка на основі розчинника Alpina не рекомендується для ємностей, що використовуються для зберігання продуктів харчування. Не застосовується всередині приміщення, але дуже добре зарекомендувала себе в грунтовці деревини віконних конструкцій зсередини і зовні, покращуючи якість нанесення фінішного покриття і збільшуючи його довговічність.

Грунт вирівнює поглинаючу здатність деревини, тим самим сприяє рівномірному нанесенню лаку, емалі або лазурі для обробки поверхонь, що контактують з агресивним кліматичним середовищем. При цьому ви можете бути впевненими у відсутності ризику ураження вікон будь-якими хворобами.

Під час нанесення грунт має слабкий запах, не має сильного канцерогенного ефекту.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.