Декоративні фарби та покриття ALPINA за доступною ціною

Коли заходить мова про декоративних ефекти в інтер’єрі з фарбування стін, обов’язково варто подивитися на декоративні фарби і покриття ALPINA. По-перше, вони запропоновані за доступною ціною і в складі серії продаються маси для створення декоративної штукатурки «під шовк» і «під оксамит». По-друге, пропоновані колоранти дозволяють підібрати найбільш відповідний колір, а структурні пасти створюють унікальні текстури, які можна підкреслити лессировками Альпіна.

Декоративні штукатурки ALPINA – це дійсно красиво і навіть просто у виконанні, якщо скористатися кельмою Alpina Effekt-Kelle або пензлем-макловицей Alpina Bürste.

Продукти, запропоновані декоративної серією Альпіна

Декоративні штукатурки – це не тільки красива фактура з вражаючими ефектами. Це, перш за все, відмінна адгезія, еластичність, здатність утримувати форму, не тріскатися і зберігати кольору протягом довгих років. Саме цими якостями володіє декоративна фарба Alpina Impression Effekt. Вона може бути нанесена як штукатурка або як структурна фарба для посилення фактури поверхні. Перевагою цього продукту є основа – високоякісна синтетична дисперсія виробництва DAW.

Фактуру проявити і зробити більш яскравою можна за допомогою металізованої і перламутровою лазурей Alpina Lasur Effekt Silber, Alpina Lasur Effekt Gold, Alpina Lasur Effekt. В результаті виходить дуже виразне покриття. Поєднання декоративних матеріалів дозволяє приховати дрібні вади стіни і відмінно підходить для самостійного ремонту, що гарантує відмінний ефект навіть при відсутності досвіду.

Незважаючи на відмінний результат і структурність покриття, для структурованої штукатурки запропонований інший продукт – це Alpina Structur Effekt. Фарба володіє високою еластичністю, запобігає появі дрібних тріщин, які не пересихає і створює на стіні або стелі красиву дрібнозернисту структуру. Цю фарбу можна вільно використовувати в дитячій, так як маса майже не має запаху і не виділяє леткі канцерогени. З її допомогою можна структурувати стіни з невеликими дефектами.

Якщо ви хочете створити цікаві ефекти і поєднувати декоративну пасту з традиційною фарбою, радимо використовувати продукт «Alpina Шляхетна інтер’єрна» в поєднанні з прозорою блакиттю Alpina Lasur Effekt Base. Її можна колеровать в будь-які відтінки, створюючи задумані художні ефекти на попередньо забарвлених стінах. Лазур відмінно підійде для композиції розпису акриловими фарбами.

Дизайн-бюро виробника рекомендує її поєднувати з мелкоструктурной фарбою Alpina Structur Effekt. Таке покриття буде прийнятним в ігровій кімнаті дитячого садка або на кухні, так як фарби можна мити не агресивними ПАР. Пасти Lasur Effekt пропонуються також в золотистої, бронзової і сріблястою версією.

Особливою популярністю серед продукції Альпіна користується декоративна шпаклівка-паста Alpina Velours Effekt. Залежно від способу нанесення можна отримати покриття «під мокрий шовк» або «під оксамит». Маса колеруется за допомогою палітри пігментів ColorMix, легко наноситься на стіну і приймає структурну форму. Але найголовніше, Velours Effekt створює зачаровує ефект тканини в шовковисто-матових тонах з бархатисто-металевої структурою.

Професійні фасадні декоративні маси і фарби

Серія Альпіна Експерт пропонує фактурну фарбу для фасаду, фінішну шпаклівку для вирівнювання і декоративного оздоблення стін. Цей вид фарби підходить, перш за все, для реставрації нерівних стін, коли потрібно поліпшити зовнішній вигляд і захистити фасад від подальших ушкоджень.

Крім цього виробник випускає структурну штукатурку Альпіна Експерт, що володіє водовідштовхувальними властивостями, створюючи красиву матову текстуру на фасаді. Штукатурка водорозчинна і може бути розлучена до стану структурної фарби. Готова до використання у вологих приміщеннях.

Фасадні структурні фарби від Альпіна мають хорошу світлостійкість і покриваність. Інтернет-магазин «Ізосев» може запропонувати всю продукцію Альпіна оптом за вигідними цінами для ремонту фасадів багатоквартирних будинків.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.