Лесування – художні ефекти за обробці будь-яких видів поверхонь

Лесування – це особливий вид лакофарбових покриттів, застосовуваних для захисту і декорування поверхонь. Йдеться про декоративні властивості прозорих складів, широко використовуваних в промисловому і архітектурному дизайні для створення привабливих покриттів. Техніка лесування дозволяє отримувати глибокі переливчасті відтінки при застосуванні тонованого напівпрозорого декоративної фарби. Представлені лесування з домішками.

Спосіб фарби ефекту запозичений з живопису. Техніку лесування використовував Леонардо да Вінчі та інші майстри Середньовіччя для створення світових шедеврів, вона відрізняється високою художністю навіть при звичайній обробці стін. Інтернет-магазин Izosev в Дніпрі пропонує вам скористатися кращими лакофарбовими матеріалами з доставкою по Україні для створення першокласних декоративних ефектів, відроджуючи старовинні традиції і використовуючи сучасні інновації.

Наш інтернет магазин фарб робить доступною продукцію брендів Caparol і Alpina, що пропонують нестандартний підхід в оформленні. Лакофарбові матеріали цих марок дозволять вам досягти преміальної якості з невеликими витратами. Технологія фарбування фарбою ефектом є частиною пропозиції багатокомпонентних складів брендових ЛФМ, що дозволяють добитися ексклюзивних ефектів.

Художнє декорування поверхонь та лесування

Запропоновані склади ЛФМ відрізняються високою покривний здатністю і декоративністю. Лесування дозволяють імітувати поверхні каменя, деяких металів, дорогих тканин. Серед майстрів широко затребувана техніка лесування декоративної штукатурки, яке виконується особливими прозорими засобами на основі лаку і висків. Більшість складів є плівка-утворюючих, вони додатково захищають і зміцнюють поверхні. Мають гарну адгезію до інших ЛФМ. Поєднуються з проти цвілевими ґрунтовками і захисними покриттями.

Продукція поставляється у вигляді розчинів, вже готових фарб до використання, або компонентів для отримання авторських ефектів. Завдяки особливому складу можливе нанесення тонким, невидимим шаром, що розкриває багатство фактури. Саме так виходить декоративна фарба з ефектом шовку, оксамиту, досягається повна імітація мармуру та інших натуральних матеріалів. На практиці будь-яка техніка лесування – це фарба-ефект на базі однієї з поширених основ, акрилу, алкідних, акрилових лаків, лазурит.

Лесування – як художній ефект

Лесуванням (від нім. Lasierung –глазур) в художньому мистецтві вважається техніка нанесення напівпрозорих фарб. Їх прийнято називати лесировочними, так як вони не створюють форму, а лише виявляють раніше невидимі ефекти. Серед декораторів такі фарби-ефекти називають глізалью або глейз. Особливістю класичної техніки лесування є поєднання глянцевих і матових ділянок (від англ. Glaze – глянець, глазур). Представлені матеріали призначені, поряд з декоративним ефектом, створювати тонку плівку, стійку до зовнішнього впливу в певних умовах експлуатації.

Ви можете купити декоративну штукатурку або ж виконати її звичайними матеріалами, використовуючи для покриття запропоновані декоративні фарби шовк. Розмаїтість і вибір інтернет магазину Izosev дозволить вам створювати преміальну обробку: від нанесення декоративної фарби до художніх інтер’єрів з продуманим декором. Чи цікавить вас шовкова штукатурка або травертин, на сторінках сайту ви знайдете кращі зразки лакофарбових матеріалів, які можна купити за об’єктивними цінами.

Авторські ефекти з використанням лесування з домішками

Дивіться в нашому блозі, як робиться лесування акриловими фарбами, це майстер клас від нашої дизайн-студії, що професійно займається обробкою ексклюзивних інтер’єрів. Ми розкриємо вам багато секретів застосування запропонованих матеріалів і фарби ефекту для декоративного оздоблення. Показано лесування акриловими фарбами в майстер класі на відео, техніка нанесення штукатурки, готових складів і їх додаткового декорування на об’єкті.

Лесування для дерева

У магазині запропонована широким асортиментом фарби для лесування дерева. Пропонуємо вашій увазі матеріали для лесування, фарби ефекти для брашування, вибілювання і тонування деревини брендів Caparol, Alpina. Лесування дерев’яної поверхні виконується одночасно із захистом від грибка і вологи, пропонуємо продукти з домішками. Якщо ви хочете використовувати тонований обробку, виконується лесування акриловими фарбами.

Для непрозорої обробки деревини лесуванням пропонуються декоративні фарби з ефектами. Йдеться про металізованих фарби, що дозволяють нестандартно проявити фактуру деревини. У нашому магазині представлена ​​спеціалізована декорація для стін для дерев’яної вагонки з ефектом. На її базі можна виконати першокласний декор навіть при використанні бюджетних матеріалів. Це може бути представлений брендом Alpina лак для дерева, використовуваний для внутрішніх робіт, колеровочній віск та фарби з ефектом лесування з домішками.

Кращі рішення в сфері ЛФМ від інтернет-магазину Ізосев

Наш інтернет-магазин представляє продуманий асортимент декоративних покриттів і обробки. Він відображає концепцію сучасного оформлення і можливості, доступні майстрам з декорування фасадних фарб (зовнішніх) і обробці внутрішніх приміщень.

Ізосев пропонує матеріали та технології нанесення, що дозволяють домагатися неповторних ефектів лесування. В асортименті ви можете знайти лак (матовий або глянцевий) для каменю, цегли для внутрішніх робіт і зовнішніх робіт, віск та лесування.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.