Фасадні дисперсійні штукатурки

Пропоновані фасадні дисперсійні штукатурки – це особлива категорія продуктів для обробки фасадів, що виготовлені на основі полімерної акрилової дисперсії в поєднанні з наповнювачем з фракцією 0,4-1,5 мм. При нанесенні виходить красиве структурний покриття, яке можна стилізувати за принципом штукатурки «короїд».

Відмінною рисою цього виду штукатурних мас є екологічна чистота, атмосферна стійкість і еластичність. Штукатурка відрізняється високоадгезійною міцністю і надає поверхні водовідштовхувальні властивості. Готове покриття досягає полімеризації і забезпечує високу механічну міцність при ударах. Завдяки наповнювачу може використовуватися в якості декоративного фінішного шару з паропроникними властивостями.

Альпіна або Капарол?

В даному випадку продукт на основі полімерної основи доступний в асортименті бренду Caparol. ALPINA пропонує структурну штукатурку на основі акрилової дисперсії. Незважаючи на високу якість сировини, полімерні штукатурки забезпечують більшу міцність фасаду і рекомендовані особливо для каркасних будинків і покриття ОСБ або утеплювача.

Відмінною рисою обох продуктів є можливості колеровки штукатурної маси і подальша обробка блакиттю Antik Lasur. В результаті споживач економить на фарбі і грунтовці, але отримує вишуканий кольоровий фасад, який буде радувати його очі.

Знижки від «Ізосев»

Інтернет-магазин «Ізосев» часто пропонує знижки до 20% на певний вид продукції Капарол або Альпіна, наявний в асортименті. У нас представлені в основному улюблені товари наших споживачів, але покупці можуть замовити будь-який продукт з асортименту Caparol і ALPINA. Щоб бути в курсі подій, підпишіться на розсилку про наші події.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.