Спеціальні захисні емалі – лакофарбова досконалість для ваших конкретних завдань

Запропоновані спеціальні захисні емалі представлені в інтернет-магазині «Ізосев» в основному асортиментом фарб ALPINA. Це спеціалізовані фарби для фарбування вікон, радіаторів, меблів та інших предметів інтер’єру та побуту. Специфікація ЛФМ і спеціальні склади допоможуть швидко вибрати саме те, що вам потрібно для ремонту. Наше завдання найбільш повно презентувати продукцію покупцям і відвідувачам нашого сайту.

Види спеціальних захисних емалей

Покриваності кольорова емаль Buntlack

Alpina Емаль Buntlack – це універсальний продукт, який вам необхідний, якщо потрібна укравістая алкідна емаль високої якості. ЛФМ доступний в двох варіантах: глянцевому і шовковисто-матовому. Buntlack колеруеться в будь-який колір за допомогою колорантов. Покриття довгий час зберігають чудову поверхню, стійку до подряпин.

Акрилова аква емаль Alpina Aqua Weisslack

Якщо вам потрібно витримати при ремонті екологічні характеристики, купуйте акваемаль від Альпіна. Це водорозчинний продукт на основі акрилової дисперсії. Випускається в білому і прозорому варіанті, колеруется в усі види відтінків за допомогою колорантів. Утворює стійке до подряпин глянсове або матове покриття. Часто застосовується для фарбування меблів.

Емаль для радіаторів

Спеціалізована емаль для радіаторів Alpina Aqua Heizkörper забезпечить відмінне по покриваності покриття і білизну радіаторам протягом усього терміну експлуатації. Продукт колеруется в усі необхідні відтінки, відмінно справляється зі зміною геометричних розмірів батарей при нагріванні. При цьому не змінюється колір, тобто біла емаль не жовтіє, а кольорова не темніє.

Спеціалізовані продукти

В інтернет-магазині «Ізосев» для зручності покупців зібрані найбільш популярні ЛФМ торгових марок Альпіна і Капарол. Їх можна купити зі знижкою в період акцій. Емаль для радіаторів, шовковисто-матова фарба для меблів, а також емалі для фарбування вікон і дверей вам обійдуться на 20% дешевше. Підпишіться на нашу розсилку, щоб тримають руку на пульсі і скористатися усіма знижками на спеціальні захисні емалі, які надаються «Ізосев» своїм клієнтам.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.