Фасадні фарби – як вибрати краще недорого

До вимог, яким повинні відповідати фасадні фарби, відноситься паропроникність, гідрофобність, еластичність, стійкість до УФ-випромінювання і, в цілому, атмосферостійкість. Залежно від використовуваної фасадної системи особливі вимоги пред’являються до властивостей фасадних покриттів, які не повинні створювати поверхневу напругу, тим самим сприяти появі дрібних тріщин. З цієї причини увагою користуються латексні і силіконові фарби для фасаду. Покриття, виготовлені з використання силіконової смоли можуть також відштовхувати забруднення, надовго зберігаючи фасади чистими і яскравими.

Основні недоліки фасадних фарб

Щоб зрозуміти, які фасадні фарби вам потрібні, краще почати з перерахування недоліків, з якими можуть зіткнутися звичайні споживачі. Професіонали добре знайомі з нюансами вибору і для простоти рекомендують вам силіконові фарби, які на сьогоднішній день є стандартом в фасадній обробці.

Основні якості, які сприяють цьому в фарбах на основі силіконових смол, це: атмосферостійкість, приховування дрібних тріщин і самоочищення. Але ці фарби вас не вбережуть від вигорання кольору, з цієї причини система Caparol ThermoSan NGQ виявиться краще в експлуатації. Отже, перейдемо до прикладів.

Саманний або старий будинок з обсипається штукатуркою – вибір штукатурки і фарби для обробки фасадів

Відразу обмовимося, що усередненої товщини саманного будинку не вистачає, щоб забезпечити якісну термоізоляцію. З цієї причини наші фахівці поспішать запропонувати вам систему утеплення Caparol серії Capatect. Найкраще в версії Standard, причому зупинитися не на силіконових, а на силікатних фарбах в поєднанні з мінеральною і силікатної штукатуркою, що забезпечують несучі якості.

Так як силікатна фарба виготовлена ​​на сілікатном склі, вона відштовхує вологу і не буде притягувати забруднення. Ефект буде менш вираженим, ніж у силіконової фарбі, але облицювання буде дешевше і повністю задовольняти вимогам. При ремонті фасаду саманного або старого будинку ви зіткнетеся верхнім шаром, що обсипається, таким чином, буде потрібно його зміцнити перед обробкою.

Це можна буде зробити за допомогою спеціалізованих грунтів для реставрації історичних видань, які можуть бути виготовлені на різних сполучних і затверджувача, в тому числі, вапна. Після грунтування рекомендуємо використовувати фарбу-грунт в якості проміжного покриття. Далі мінеральну або силікатну штукатурку, що забезпечує несучі властивості. З огляду на рецептуру використаних покриттів рекомендується силікатна фарба, але це може бути і будь-яка інша – латексна, сілокснова, акрилатна, силіконова.

Як отримати яскравий і недорогий фасад

Якщо ви хочете яскравий невигораючій фасад, зупиніться на другому поколінні фарб «Альпійський білий» і пофарбуйте будинок в модний в Європі білий колір. У поєднанні з темною обробкою, яскравою дахом і рамами вікон і дверей в тон покрівлі – це буде дуже ефектно. Ми рекомендуємо латексні або специалізовани дисперсійні фасадні фарби ALPINA Expert. Перефарбувати пластикові або дерев’яні вікна ви зможете за допомогою спеціальних фарб для цих цілей, розроблених Caparol. Покриття не буде поступатися пластиковим вікнам і, в загальному, використовується в цехової обробки і забарвленні віконних конструкцій та столярних виробів.

При бажанні забарвити фасад в яскравий колір з тривалим збереженням кольору, необхідно зупинити свій вибір на ЛФМ з позначкою NGQ. Це невигораюча наноструктурна фарба. Іншим варіантом є тонування в масі штукатурки за допомогою пігментів, надати стійкий колір фасаду можна за допомогою тонуються лазурей Antik Lasur від Caparol. У цьому випадку зміна колірної гами фасаду буде незначним.

Особлива проблема полягає в отриманні модних темних покриттів фасаду. Для цих цілей фахівці інтернет-магазину «Ізосев» порекомендують скористатися системою теплоізоляції, штукатурними і лакофарбовими матеріалами системи Caparol Capatect Carbon.

Облицювання легкого і важкого бетону

Для цих цілей вам потрібні мінеральна штукатурка Капарол і шпаклівка цього бренду. Деякі види сумішей, включаючи дрібнодисперсні штукатурки на силіконовій основі від Caparol і ALPINA можна наносити на бетон або силікатну цеглу, отримуючи гарне покриття. Якщо нанесення матеріалу проводиться на пінобетон, потурбуйтеся про те, щоб знизити його поглинання за допомогою однієї з грунтівок запропонованої серії. Як проміжний тимчасової обробки можна використовувати кварц-грунт або білу грунтувальну фарбу, яку ви можете колоріровать в будь-який колір.

Безпечні фарби для природи

Якщо ви дбаєте про шкідливі викиди в атмосферу, краще використовувати ЛФМ на основі якісних синтетичних дисперсій, вміст летких речовин в яких не перевищує європейські норми. Наприклад, фарби ALPINA і ALPINA Expert. В Україні таких пропозицій небагато. Концептуальне поліпшення якості і екологічних норм ви отримаєте, купуючи фарби Caparol, особливо ЛФМ з позначкою E.L.F. Летючі канцерогени згідно з цим стандартом зведені до залишковим значенням.

Консультанти інтернет-магазину «Ізосев»

Ви можете стати нашим постійним клієнтом і отримувати професійні консультації від фахівців, які досконально знають асортимент Caparol і ALPINA. При оптових закупівлях надається знижка до 20%. Придбати окремі види ЛФМ зі знижкою ви можете під час акцій.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.