Інструменти для нанесення декоративних покриттів

Валик Alpina Roller для нанесення фарб (23см)

260  грн.

Інструменти маляра та інші

Для нанесення ЛФМ, штукатурки та обробки потрібен якісний інструмент, який запропонований в окремому розділі інтернет-магазину. Caparol не поставляє спеціальні інструменти для власних ЛКМ, пропонуючи користуватися стандартною пропозицією, а також підштовхуючи майстрів використовувати автоматизовані станції для нанесення ЛФМ.

Пристосування для кріплення систем ізоляції є серії Caparol Capatect. При цьому асортимент інструменту для нанесення ЛФМ має Alpina. Ці та інші пристрої ви можете придбати в цьому розділі нашого інтернет-магазину.

Зручний ручний інструмент майстра – це швидший ефект нанесення без помилок

Якщо ви хочете працювати з ЛКМ на професійному рівні, вам знадобляться сучасні інструменти, це: щітки, кельми, валики та ролери. Почнемо з кельми та шпателів. Найвідомішою вважається венеціанська кельма для нанесення однойменної штукатурки. Вона є плоским інструментом для загладжування поверхні з нанесеним матеріалом. Alpina Effekt-Kelm є зручним та довговічним інструментом для ремонтних робіт.

Наших покупців може зацікавити щітка ефекту ліній Alpina Effekt-Kamm або Alpina Spezialroller для зручного та економного нанесення фарб. У продажу є стандартний валик Alpina Roller для всіх типів фарбування. Спеціальний пензель Alpina Bürste спрощує нанесення декоративних матеріалів.

Інструменти інших виробників

Пристосування та інструменти є важливою складовою успіху в ремонті, тому асортименти продукції нашого інтернет-магазину ширші, ніж пропозиції виробників-флагманів. Ми намагаємось підібрати найкращі продукти для отримання бездоганного ефекту ремонту.

Ви завжди можете звернутися за консультацією в інтернет-магазин «Ізосєв», також рекомендуємо почитати про техніки нанесення в нашому Блозі, де ми говоримо про ремонт невимушено, але всерйоз.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.