Шпаклівки Caparol – це, насамперед, еластичні та зносостійкі покриття

Загалом шпаклівки Caparol представлені лише кількома продуктами. Це інтер’єрні, фасадні склади та цементно-вапняна ремонтна суміш. Шпаклівка зазвичай використовується для загладжування поверхонь, при цьому максимальна товщина шару 1 мм може розтягуватися в нуль.

У яких випадках вам знадобиться шпаклівка

Caparol випускає високоякісні дисперсійні шпаклівки. Це по праву продукт екстра-класу, який представлений іншими виробниками. Шпаклівки використовуються для вирівнювання дрібних дефектів, шліфування, закладення тріщин на стінах. Незважаючи на дисперсійний склад, пропоновані склади є еластичним матеріалом та чудово затягують тріщини.

Шпаклівки використовуються для створення різноманітних фактурних ефектів. Наприклад, багатьом покупцям буде цікавий спосіб нанесення гротто, карта світу та інші варіанти оздоблення стін. Ви можете використовувати декоративні маси Альпіна та декоративні штукатурки Caparol у поєднанні з універсальними шпаклівками. Але для цікавого ефекту достатньо надати структуру покриттю та пофарбувати у два або три кольори за допомогою декоративних валиків.

Для створення більш об’ємних декоративних елементів Caparol пропонуємо моделюючі та шпаклювальні маси CapaDecor, декоративні фарби, глітери та інші ЛКМ для декорації стін.

Особливості шпаклівки Caparol

До особливостей шпаклювальних складів Caparol відносять можливість використання по цегляної кладки та бетону. Ви можете загладити рівну бетонну поверхню без нанесення стартової штукатурки. Це важлива якість продуктів цієї компанії, яка виділяє їх на тлі інших пропозицій.

Завдяки високій адгезії, здатності до дифузії та простому шліфуванню у сухому вигляді за допомогою венеціанської штукатурки Капарол та шпаклівок можна створювати імітацію мармуру на стінах, стійку до розтріскування.

Якщо ви виконуєте ремонт у вторинному фонді, для захисту від тріщин під час усадки застосовуйте еластичні силіконові штукатурки з присадками у поєднанні з фінішними шпаклівками. Вони допоможуть вирішити проблему розтріскування та зробити якісну імітацію мармуру за допомогою універсальних дисперсійних складів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.