Інструменти для нанесення декоративних покриттів

Валик Alpina Roller для нанесення фарб (23см)

260  грн.

Декоративні покриття для стін: лесування, фарби, віск

У більшості бюджетних технік нанесення декоративних штукатурок для завершального покриття, який виявляє фактуру і колір, використовуються спеціалізовані фарби, блакиті, лессировки й віск. Одними з найвідоміших покриттів вважаються марсельський віск і венеціанська штукатурка. Ці матеріали часто застосовуються в обробних роботах. При цьому поза увагою залишаються інші склади, які не поступаються класичним, а в деяких випадках перевершують популярні пропозиції.

Інтернет-магазин “Ізосев” пропонує унікальні ЛФМ Caparol, Alpina. За характером одержуваного результату їх можна віднести до преміальної серії, при цьому вони займають проміжне положення по вартості між бюджетними і ексклюзивними матеріалами. Серед преміальних пропозицій відзначимо оригінальні склади італійського бренду Ferrara Paint.

Фарби, лессировки, віск для реалізації ваших ідей

За допомогою доступних у продажу покриттів можна домогтися на стінах і стелі наступних ефектів:

  • матового або глянцевого покриття;
  • металізованих і перламутрових акцентів;
  • проявити фактуру стіни і відтінки використовуваних фарб за допомогою воску та блакиті;
  • декоративна фарба з ефектом шовку або оксамиту дає можливість імітувати текстильну обробку;
  • отримати легкі оздоблювальні ефекти за допомогою лессировок.

Для оздоблення стін і стель може бути обрана абсолютно будь-яка техніка. Ви можете поєднувати дорогі і бюджетні матеріали, отримуючи необхідні ефекти. При багатошарових рішеннях використовуйте якісні грунтовки між шарами покриття для досягнення гарної адгезії.

Венеціанська штукатурка

В асортименті Caparol запропонована класична венеціанська штукатурка, але відрізняється підвищеною міцністю і еластичністю. Її застосовують для покриття стін, схильних до розтріскування. Мінеральні склади Krautol (Caparol) і фактурна фарба Caparol допоможуть домогтися необхідного преміального декоративного ефекту навіть в старих будинках, схильних до усадки. Варто відзначити італійський бренд Ferrara – це ексклюзивні склади. Марка випускає суперглянцевая венеціанську штукатурку, що значно перевершує оригінал.

Структурні фарби для фінішної обробки

Серед майстрів популярна структурна фарба Caparol, виконана на акрилової або акрилатной основі, вона може бути розбавлена ​​до необхідної консистенції. Що входять до складу мінеральні фракції надають красиву фактуру стіні. До важливих характеристик лакофарбових покриттів відносять зміцнення поверхневого шару штукатурки, грязеотталкивающие характеристики. При додаванні в фарбу сумісних перламутрових і металізованих складових отримують унікальні колірні характеристики.

Фарба з ефектом шовку і оксамиту

Альтернативним фінішним покриттям, що не вимагає додаткової обробки, є фарба для стін з ефектом шовку. Практично всі дорогі склади з декоративними ефектами є водорозчинні фарбами і можуть використовуватися в різних варіантах – з нормальним або напівпрозорим кроющим шаром.

Декоративний лак для штукатурки

Якщо ви використовуєте звичайні ЛФМ, для оздоблювального поверхневого шару застосовується лак матовий для декоративної штукатурки з метою отримання захисних покриттів. Що входять до складу смоли допомагають домогтися міцного покриття, ефектно виявляє пігменти. Ефект можна продемонструвати при виконанні імітації каменя зі звичайного цементного розчину.

Віск для захисту та декору

Для обробки фактурної стіни застосовується віск для декоративної штукатурки. Це інший тип захисного шару для штукатурки, що володіє відмінними еко-характеристиками і використовуваний в інтер’єрної обробці. Потрібно відзначити, що для додання благородного зовнішнього вигляду часто в інтер’єрах використовується фарба під метал для декоративної штукатурки. Тут потрібно відзначити ЛФМ бренду Alpina, які попутно доповнюють інші декоративно-оздоблювальні склади в багатошарових обробках стін.

Склади для обробки дерева

Дерево є одним з популярних оздоблювальних матеріалів завдяки своїм естетичним і екологічним характеристикам. Щоб виявити і змінити фактуру, показати все багатство природних відтінків, використовуються численні декоративні покриття. В асортименті нашого магазину представлені лаки й віск Caparol, Alpina для дерева, які допоможуть захистити і декорувати будь-яке дерев’яне покриття або виріб.

Тільки якісні склади

Інтернет-магазин “Ізосев” пропонує широку колекцію складів для обробки декоративних штукатурок і якісну лакофарбову продукцію брендів Caparol, Alpina, Ferrara Paint і інших. Запропоновані декоративні ЛФМ для штукатурок після висихання утворюють плівку з паропроникними характеристиками, захищають від руйнування поверхневий шар і відштовхують забруднення. До складу водорозбавляються фарб, восків і олій входять антисептичні та фунгіцидні добавки, які є ефективною профілактикою традиційних проблем стін – грибків.

Пропонований асортимент будівельних матеріалів дозволяє не обмежувати вибору потрібного лакофарбового покриття і домогтися практично будь-яких задуманих декоративних ефектів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.