Ефективна гідроізоляція для будівель і споруд

Гідроізоляція представлена ​​найширшим колом технологій і матеріалів, доступних на ринку від виробників. Практика ізолювання від води будівельних конструкцій з’явилася в Греції і Стародавньому Римі, саме там з’явилися перші гідроспоруди. Виділяють кілька видів гідроізоляції, але найбільш поширеними вважаються два: антикорозійна гідроізоляція і антифільтраційна. У першому випадку захист здійснюється від шкідливої ​​дії води, перш за все, по відношенню до матеріалів, піддающіхся корозії. У другому випадку, будівлі та споруди захищають від вод, що омивають.Причому не важливо, мова йде про природні водойми навколо будинків, о дощовій воді і опадах або високих грунтових водах.

Антикорозійна гідроізоляція виконується в усіх перерахованих випадках. Додатково до способів ізолювання від води застосовується також дренаж для водовідведення. Саме матеріали для цих робіт представлені в цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев».

Деякі особливості гідроізоляції за видами

Так звана антифільтраційна гідроізоляція виконується, щоб уникнути попадання води в підвальні або підземні приміщення, що особливо згубно впливає на фундаменти багатоповерхових будинків і зменшує конструкційну міцність. Для цих цілей використовуються цементи з поліуретановим наповнювачем, бітумні розчини і листи, плівкова гідроізоляція. Способи гідроізолювання змінюються в залежності від типу об’єкта, включаючи гідротехнічні споруди технічного призначення.

Антикорозійна гідроізоляція захищає фундаменти від мінералізованих ґрунтових вод, морської води і стічних вод. Також здійснюється захист від атмосферних опадів, включаючи заходи безпеки від електрокорозії поблизу ліній електропередач та трубопроводів зі статичними струмами. Цей вид включає особливий напрямок робіт як теплогідроізоляція, коли ізолюючі материали монтуються разом з утепленням.

Способи гідроізоляції

Відомо і активно використовується кілька способів гідроізоляції:

  • окрасочна за допомогою алкідних, бітумних і полімерних сумішей – в цій категорії краще себе зарекомендували епоксидно-каучукові та бітумно-полімерні покриття;
  • гідроізолюючі штукатурки: серед безліч матеріалів часто використовується цементний торкрет, бітумні розчини і мастики, а також полімерні і полімерцементні покриття;
  • оклеечная ізоляція від вологи виконується за допомогою плівок, які використовуються для багатошарового обклеювання;
  • лита ізоляція виконується за допомогою полімерних сумішей, які утворюють суцільне гидрофобное покриття. На ринку з’явилися послуги по обробки фундаментів з асфальтокерамзітобетона або бітумоперліта;
  • насипна ізоляція виконується за допомогою сипучих матеріалів з гідроізоляційними властивостями;
  • ін’єкційна ізоляція зазвичай виконується в якості ремонту або виправлення недоліків будівельних робіт;
  • просочувальна гідроізоляція наноситься на пористі матеріали;
  • ізоляція, що вмонтовується, прикріплюється до елементів проблемної конструкції.

Серед описаного варто звернути увагу на просочувальну і напилювану гідроізоляцію. Ці види використовуються в будівництві для захисту фундаментів і стін будинків. Інтернет-магазин «Ізосев» може запропонувати повну серію ізолюючих матеріалів Caparol та Alpina для оздоблення інтер’єрів та фасадів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.