Дуже гарні грунтовки для дерева і металу на основі розчинника

Грунтовка в сучасному розумінні являє собою засіб підвищення адгезії між покривними матеріалами. Йому можуть надаватися додаткові властивості. Зазвичай – захисні. Для металу – це захист від корозії, для дерева – антисептики. Але для залучення споживачів до певної торгової марки цього часто недостатньо. При цьому великі концерни працюють з обслуговування компаній, які виставляють спеціалізовані вимоги. Такі ЛФМ теж стають доступними в продажу. З цієї причини сучасні грунтовки для дерева і металу на основі розчинника – це не тільки засоби підвищення адгезії, що забезпечують більш високу міцність, це спеціалізовані продукти.

Сучасні грунтовки в розумінні Капарол і Альпіна

Антикорозійні грунти для стали не є інноваційним продуктом, проте це важливий елемент отримання якісного покриття, коли потрібно поєднувати продукти однієї фірми. В якості спеціалізованого продукту пропонується епоксидна грунтовка для будь-яких поверхонь з антикорозійними властивостями. У ALPINA запропоновані полюбилися споживачам ЛФМ для металу «3в 1». Це зручні формули, що дозволяють не купувати грунт, фарбу і фінішне покриття.

У Капарол і Альпіна є в асортименті універсальні грунтовки для дерева з мікробіоцідний властивостями. Відрізняються вони інтенсивністю впливу і кількістю складових.

Крім стандартних грунтовок є і ґрунтувальні емалі, які використовуються для подальшого нанесення високоякісних дорогих покриттів. З особливостей асортименту Капарол і Альпіна можна виділити білі ґрунтувальні покриття для дерева і металів, а також повітрепроникна ізолюючу ґрунтовку.

Що можна купити в інтернет-магазині «Ізосев»

На віртуальних полицях нашого магазину представлені основні топові товари з асортименту Caparol і ALPINA. На них часто даються знижки до 20%. Решта продукти брендів DAW можна придбати «під замовлення». ЛФМ цієї серії не всі представлені в асортименті через низький попит, але ви завжди можете купити зацікавила ґрунтовку, зв’язавшись з менеджером. Грунтовки для дерева і металу на основі розчинника Caparol і ALPINA відрізняються підвищеною адгезією і бездоганною якістю.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.