Декоративні покриття Caparol та структурні штукатурки для оздоблення приміщень

Декоративні покриття Caparol в оформленні інтер’єрів не втрачають своєї актуальності. Вони можуть виконуватися рядом способів: за допомогою фактурних валиків, фактурних та рельєфних малюнків. Серед різновидів декоративного оздоблення варто виділити покриття, що імітують натуральні матеріали. Це можуть бути тканини, шкіра, дерево чи метал.

В одних випадках для створення ідентичного покриття використовують мінеральну крихту з доломіту, мармуру, подрібнену до дрібної фракції, білу або кольорову глину. Капарол спеціалізується на виготовленні ексклюзивної декоративної штукатурки, що ідентично відтворює античний натуральний камінь, мармур або шляхетні тканини. Декоративні штукатурки та фарби CapaDecor відображають сучасні погляди архітекторів та дизайнерів на оздоблення інтер’єрів.

Ексклюзивна серія – декоративні штукатурки та фарби CapaDecor

До особливостей серії відносять і те, що це в основному силіконові штукатурки, стійкі до розтріскування та забруднення. Це топові продукти заводу “Капарол-Дніпро” для оформлення інтер’єрів. Завдяки виробництву в Україні лакофарбові матеріали доступні за невисокими цінами за якістю, що значно перевищує пропозиції інших виробників ЛКМ на ринку.

Декоративні покриття Caparol представлені серією CapaDecor, яка гарантує:

 • виняткова передача натуральної фактури;
 • різноманітність декоративних ефектів: від металізованих фарб до фактури необробленого мармуру;
 • максимальна довговічність – термін експлуатації не більше 30 років;
 • ідентичний колір у різних партіях;
 • багата палітра тонування;
 • благородний дизайн та популярні у сезоні готові забарвлення;
 • повний асортимент продуктів для створення унікальних структурних покриттів із гарантованою якістю нанесення.

Продукти, що увійшли до серії CapaDecor:

 • ґрунтовки під декоративні покриття;
 • гладкі покриття;
 • метализовані покриття;
 • структурні покриття;
 • художні лісування з декоративними наповнювачами;
 • покривні захисні лісування;
 • «марсельський» віск;
 • добавки до покриття для створення авторських декоративних ефектів;
 • кельми для нанесення покриттів.

Капарол пропонує не лише найкращі матеріали, цей бренд поєднує у собі тривалий історичний досвід створення найкращих фарб, лаків та декоративних восків із першокласною рецептурою. Це справжній європейський стандарт якості, який гарантує високу якість робіт навіть для недосвідчених новачків.

Завдяки заводській системі тонування відсутні ризики відхилення тону при нанесенні покриття у різний час.

Полімери та акрилова дисперсія

Продукція виробляється на основі акрилової дисперсії, смол класу силікону, полімерних наповнювачів та мінеральної основи. Завдяки складу, добре продуманій рецептурі вдається отримувати покриття, стійкі до зношування, грибків, вологості, розтріскування. Декоративні штукатурки та фарби CapaDecor зазвичай застосовують для обробки стін у барах, кафе, клініках, салонах-магазинах та будь-яких приміщеннях, де потрібно створити креативний інтер’єр.

Саме акрилові дисперсії та полімери гарантують ідеальну покриваючу здатність при малій витраті. При виборі полімерних матеріалів можна бути впевненими у відсутності розтріскування стінового оздоблення. Якщо ви не впевнені в результаті ремонту інтер’єрів у будинках і будівлях старої будівлі, використовуйте продукти серії Histolith для реновації приміщень.

CapaDecor це ідеальний вибір для фінішних покриттів в оформленні інтер’єрів. Поліпшити якість нанесення допоможуть стартові силіконові штукатурки, що забезпечують адаптивний еластичний «панцир» капітальним конструкціям, схильним до змін фізичних розмірів.

Тонування

Пропоновані склади кольоруються в системі ColorExpress та виготовляються на основі високоякісних пігментів, що гарантують диференційовані оптичні ефекти. За цією системою можна отримати 350 кольорів палітри, а також використовувати Caparol 3D System для авторського дизайну. Деякі продукти проходять заводське тонування та готові до використання.

 

CapaDecor – це серія декоративних покриттів та супутньої обробки на основі мінеральних наповнювачів. Крім актуальних різновидів декоративного оздоблення, наприклад, як шпаклювальна маса із дзеркальним глянцем StuccoDecor DI LUCE або матовим покриттям Stucco Satinato, є абсолютно ексклюзивні та авторські штукатурки, що не мають аналогів у інших виробників.

Таким прикладом фінішної обробки може бути антична блакитна серія для автентичної реновації історичних приміщень Histolith Antik Lasur з ефектом «палаючого» металу або покриття, що точно відтворює ефект необробленого мармуру за допомогою маси для моделювання або полірованого каменю за допомогою штукатурки Marmorino Romantico.

З CapaDecor ви можете фантазувати, створювати барельєфи, створювати фактури на власний смак, використовуючи високоякісні наповнювачі, лісування, лазурі та воски. Інтер’єрні фантазії з CapaDecor завжди виглядають вражаюче.

Серія включає гладкі та структурні маси, грунтовки, моделюючі маси та декоративні наповнювачі для реалізації своїх ідей.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.