Матеріали для санації тріщин – спеціальні фарби для боротьби з розтріскуванням

Досить часто наші споживачі стикаються із проблемою розтріскування стін. Це відбувається в результаті усадки, незначних вібрацій, неправильного вибору облицювальних матеріалів. Але в будь-якому випадку проблему доводиться усувати, для цього підійдуть матеріали для санації тріщин. Вони сьогодні представлені серією спеціалізованих фарб PermaSilan. Це фасадні фарби широкого кола застосування на основі силіконових смол. У поєднанні з FibroSil ефективно бореться із тріщинами, що проходять через кілька шарів штукатурки.

Популярні ремонтні склади

Якщо ALPINA випускає продукцію для самостійного чи спрощеного ремонту інтер’єрів, Caparol більше займається спеціалізованими продуктами. Фарба PermaSilan є прикладом таких наукомістких рішень у сфері розробки та виготовлення барвистих складів. Тим не менш, цей вид фасадної фарби можна з повною відповідальністю віднести до ремонтних матеріалів, які можуть використовуватись для косметичного ремонту та оновлення раніше фарбованих шарів. Так, Капарол випускає перлову фарбу для оновлення емалевих покриттів, PermaSilan може використовуватися для оперативного ремонту.

«Ремонтні» матеріали допоможуть заощадити без покупки продукції з тривалим терміном експлуатації, дозволяючи проводити швидке оновлення пошкоджень. Вони спрямовані також на вирішення більшості проблем облицювання після експлуатації у кілька років.

Матеріали для санації тріщин в інтернет-магазині «Ізосєв»

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати будь-який продукт з асортименту Caparol та ALPINA зі складу та на замовлення. Ми регулярно надаємо знижки, про них можна дізнатися на сторінці знижок або з розсилки. Підпишіться на наші акції, за допомогою яких можна заощадити до 20% вартості продукції Капарол і Альпіна.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.