Дуже гарні фасадні силіконові штукатурки

До сучасних матеріалів оздоблення фасаду відносяться фасадні силіконові штукатурки. Крім гідроізоляції за умови атмосферостійкості, збереження паропроникності цей вид облицювальних матеріалів здатний відштовхувати забруднення. Силіконові штукатурки прекрасно підходять для приховування усадочних тріщин на будинках і будівлях вторинного фонду. В результаті вибору цього виду штукатурки, ви отримаєте завжди чисте, сухе, дихаюче покриття, яке приховує тріщини. Це на сьогоднішній день найдорожчий, але по-справжньому ідеальний спосіб обробки фасаду.

Фізико-хімічні характеристики силікону

Силікони або поліорганосілоксани представляють собою високомолекулярні сполуки кисню кремнійорганіческого типу. До них відносять ще силіконові масла, різні гідрофобізатори на основі кремнійорганіки, а також низькомолекулярні каучуки. Таким чином, фасадну силіконову штукатурку умовно можна порівняти з історичними рецептурами і розчинами, при цьому вона нагадує по еластичності прогумовані склади. Іншими словами вона може використовуватися для реставрації історичних будівель і пам’ятників архітектури.

Силікон застосовується широко в будівництві завдяки своїм якостям: змінювати адгезію в залежності від складу, гідроізолювати, зберігати форму при зміні геометричних розмірів при перепадах температури і вологості. Це біологічноінертна речовина, що не викликає алергії і інших побічних алергічних реакцій. Це по-справжньому екологічний і один з найбільш довговічних видів штукатурки.

В результаті силіконова штукатурка володіє поліпшеними властивостями адгезії, еластичністю і здатністю відштовхувати забруднення. Це найбільш затребувані споживачами якості цього продукту. З причини цих особливостей фасадні силіконові штукатурки застосовуються для обробки вологих приміщень. Вони ідеально підходять для кухні.

Чому силіконові штукатурки вигідніше купувати в інтернет-магазині «Ізосев», Дніпро

Дилерський інтернет-магазин «Ізосев» пропонує силіконові фарби і штукатурки для фасаду брендів Капарол і Альпіна. З їх допомогою можна зробити довговічну і яскраву фасадну обробку, які зберігає свій новий зовнішній вигляд весь період експлуатації. Силіконова штукатурка не потріскається, буде ефективно протистояти вологи та інших атмосферних впливів. У нашому магазині знижки на фірмові продукти заводів DAW бувають до 20%. Продукція доставляється кур’єрами по Дніпру, а також по всій Україні транспортними компаніями.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.