Грунтовки прозорі на основі розчинника: перш за все, суміші для гідроізоляції

Захисні грунтовки прозорі на основі розчинника вибираються для обробки стін ванн, туалетів і терас та інших об’єктів, які потрібно захистити від дії вологи. Вони володіють високою гідрофобністю і купуються переважно, коли потрібна гідроізоляція. Тим не менш, цей вид адгезійних грунтів універсальний і може використовуватися завжди, коли потрібно швидко знизити волого-поглинаючі властивості основи. Особливо це стосується будівель і приміщень, де відбувається реновація, коли зниження вбирання вологи в результаті забезпечує якість покриття.

На основі акрила чи ні?

Класичні грунтовки прозорі на основі розчинника можуть бути виконані на акрилової і будь-який інший основі. Використання двох типів адгезійних основ істотно підвищує рівень якості такої продукції. При цьому грунтовка з розчинником може бути виготовлена ​​і за традиційною рецептурою, відомої з давніх-давен.

Грунтовки прозорі на основі розчинника вибираються в тих випадках, коли потрібно аналогічний грунт за складом в поєднанні з різними типами обробних матеріалів. Наприклад, для нанесення масляної, алкидной або акрилової фарби на сильнопоглинаючіх покриттів.

Призначення

Такі грунтовки на основі розчинника часто використовуються для лужних і брудних поверхонь. Вони ефективні для поліпшення властивостей старого покриття, що обсипається. Використовуються для покриття бетону і металу. Як правило, випускаються як однокомпонентні грунтовальние продукти, тому зручні в роботі недосвідчених майстрів.

Незважаючи на те, що зазвичай вибираються ЛФМ з близьким складом для обробки стін, цей вид адгезійних грунтів можна наносити під водоемульсійні фарби. При цьому буде відчутний невелика витрата фарби, що важливо при покупці преміальних ЛФМ.

Склади на основі розчинника є глибоко проникаючими в стіни, це єффективно від пошкоджень і деформації. Вони захищають фасади і внутрішні приміщення від агресивного впливу зовнішнього середовища, вологи і ураження грибками.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.