Фасадні еластичні силіконові фарби – ідеальне покриття від тріщин

Фасадні матеріали повинні захищати підкладку стіни від опадів, виявляти властивості самоочищення, протистояти утворенню тріщин і зберігати оригінальний колір покриття, що наноситься. Ці властивості мають еластичні силіконові фарби. Багатьом споживачам буде незрозуміло, чому робиться акцент на еластичності силіконових фарб, що за замовчуванням утворюють гнучкі тонкошарові та паропроникні покриття? Справа в тому, що пропонована серія ЛФМ містить ще додаткові добавки FibroSil, що підсилюють властивості силікону. Вони ідеально підходять для реставрації вторинного фонду чи тривалого збереження фасадних підкладок новобудов.

Сучасні будівельні матеріали та ЛФМ дозволяють усунути практично всі недоліки будівельних конструкцій. Однак покупці можуть розраховувати на гарантію того, що їм не доведеться повторно проводити ремонтні роботи проблемних будівель через кілька років лише за умови купівлі матеріалів відомих компаній. Таким виробником ЛФМ першокласної якості є Caparol. Це дочірнє підприємство німецького холдингу DAW, який є родоначальником багатьох лакофарбових матеріалів, що вже стали звичними. Крім Caparol в компанію входить завод ALPINA, що випускає бюджетні ЛФМ.

Якщо у вас тріскається фасад

Якщо на фасаді утворюються тріщини, то вам однозначно потрібно вибрати для покриття еластичні силіконові фарби. У чому особливість продуктів і силіконових фарб Капарол цієї серії? Щоб зрозуміти різницю насамперед у ціні, і що отримає споживач у результаті, потрібно розібратися в технології.

Силіконові фарби на сьогоднішній день є найдорожчим продуктом у асортименті ЛФМ. Вони представлені в асортименті різних виробників. Однак, звичайно, продукти можуть відрізнятися, тому що в них присутні різні силіконові смоли, навіть за умови збереження властивості еластичності і самоочищення. Це основні і найзатребуваніші споживчі якості цих лакофарбових продуктів.

Дорога сировина та необхідність виробників здешевлювати продукцію, що призводить до випуску ЛКМ сумішей, тобто із вмістом силіконових смол. Такі продукти також представлені в асортименті Caparol, але така рецептура обумовлена ​​більшою надання фарб певних найменувань специфічних властивостей для вирішення ремонтно-будівельних завдань та оптимізації вартості матеріалів.

При цьому складні фасади, схильні до усадки в результаті віку конструкцій, проблем з фундаментом, з наявністю вібрацій або ґрунтових вод під будовою, повинні покриватися фарбами високої еластичності. Тобто, силіконовими фарбами, посиленими еластичними волокнами.

Які властивості мають такі ЛФМ:

  • гідрофобність;
  • стійкість до ураження грибками;
  • підвищена еластичність, що дозволяє закладати тріщини, що розкриваються, 2-3 мм;
  • стійкість до забруднень;
  • збереження кольору за сильного УФ-випромінювання.

Еластичні силіконові фарби будуть ідеальним рішенням під час реставрації будь-яких будинків вторинного фонду без утеплення. Вони можуть використовуватися для покриття фасадів з екоматеріалів, наприклад, глини, перешкоджаючи її розтріскування. Фарби представлені у вигляді складів для фінішних та ґрунтувальних покриттів. Всі продукти посилені FibroSil.

Що може бути краще еластичних силіконових фарб для фасадів?

Який продукт може бути кращим за фарбу Caparol Permasilan? Тільки Permasilan з наноструктурним кварцовим наповнювачем NQG. У цьому випадку створюється додаткова наноструктурна решітка, яка утримує фасад від розтріскування.

Чи потрібно використовувати армувальну сітку?

Фактично технологія NGQ дозволяє надати властивості армованого фасаду без армуючої сітки. І використовується, коли неможливо переробити фасад, при цьому потрібна висока якість ремонту. Вибір продуктів потрібно робити, оцінюючи ефективність у вирішенні завдань та усунення проблем фасадних конструкцій. Можливо, у вашому випадку можна підібрати менш дорогий продукт із нашого асортименту.

Наскільки добре зберігає колір пігменту ЛКМ?

При використанні силіконових фарб фасади тривалий час зберігають оригінальний колір пігменту. Однак, якщо ви хочете пофарбувати стіни у яскраві кольори та насолоджуватися ними протягом 25-30 років, краще придбати Permasilan NQG. Але ця фарба не представлена ​​в Україні, тоді як хорошу альтернативу можна купити ThermoSan NQG. Ця фарба забезпечує бездоганний стан фасаду протягом 30 років. Закласти тріщини і виконати їхню санацію можна за допомогою фарби-грунту запропонованої серії FibroSil.

Зазначимо, що технології NQG та FibroSil є пропрієтарними для Caparol, тому аналогічні продукти споживач не зустріне у інших виробників.

DAW – це законодавець мод у сфері лакофарбової продукції, який займається дослідженнями та випуском революційних продуктів на ринок.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.