Професійний інструмент для нанесення декоративних покриттів (штукатурки) для штукатурів

Оздоблювальні роботи, включаючи стартову, декоративне оздоблення та системи утеплення фасаду, займають певну нішу на будівельному ринку. Для отримання покриттів високої якості і ексклюзивних фактур пропонується широка різноманітність матеріалів. Для їх нанесення, створення унікальних структурних поверхонь використовується певна техніка і інструмент для нанесення декоративних покриттів. Добре відомий базовий набір інструменту для штукатурки, але в практиці досвідченого майстра можна зіткнутися з різними пристроями, що дозволяють домагатися оригінальних ефектів.

Для цих цілей інтернет-магазином «Ізосев» в Дніпрі пропонуэ інструмент для фасадної штукатурки, внутрішньої і зовнішньої обробки, а також теплоізоляції. Пристосування, представлені в асортименті, значно спрощують роботу штукатура, допомагають отримати очікуваний результат з низькою трудомісткістю робіт. Інструмент орієнтований на нанесення декоративних матеріалів Caparol, Alpina, допомагає розкрити красу і особливості покриттів, що випускаються цими брендами.

Інструмент для нанесення декоративних покриттів для штукатурів: особливості та принципи нанесення

Базовий професійний інструмент представлений досить широкою пропозицією. Кожен вид покриття, стартовою і фінішної штукатурки на увазі використання певного набору, рекомендованого виробником. У нашому асортименті покупці можуть знайти предмети, необхідні в декоративних техніках Caparol, Alpina при створенні багатьох структурних поверхонь.

Ви можете у нас купити кельму фірмову венеціанську для роботи з глянцевими покриттями Caparol. Штукатурний інструмент придатний для виконання всіх видів облицювальних робіт, незалежно від виробника. Запропоновані пристосування допомагають домогтися:

  • красивих рівних текстур;
  • допомагають наносити аналогічну фактуру на поверхні великої площі;
  • виконувати ексклюзивні покриття за запропонованою техніці.

Вироби виконані з якісної сталі, пластика, гуми і натуральних матеріалів, що володіють прогнозованим запасом міцності. Ця якість дозволяє практично необмежено довго використовувати інструмент для виконання оздоблювальних робіт, змінюючи тільки зношуються робочі поверхні.

Інструмент для фасадної штукатурки

Обробку фасадів прийнято виконувати методом нанесення цементних штукатурок. Розчин готується на основі сірого цементу з додаванням піску, вермикуліту і перліту. Згадані наповнювачі сприяють утепленню зовнішньої обробки, виконаної по поверхні стіни будинку або по утеплювачу. При використанні утеплювача вирівнювання стін здійснюється заздалегідь, тому нанесення цементного шару виконується перед облицюванням декоративних покриттів. З цією метою використовується правило для штукатурки.

Бюджетний варіант обробки має на увазі застосування поширених видів недорогих фактурних штукатурок. Перш за все, камінцевою і фактури короїд. Для отримання камінцевою текстури використовують декоративні валики і ролери, а також кисті та щітки та інші пристосування. Фактура короїд виходить при нанесенні затирочним поліуретановим шпателем. За рахунок спеціального складу мінеральної суміші, що поєднує частки великої і дрібної фракції, під час роботи виходить фактура, що нагадує ходи короеда в дереві.

Для посилення візуального ефекту використовуються два відтінки фарби одного тону, які наносяться за допомогою валиків з різним ступенем натискання. Для цих цілей можна використовувати валики, кисті, щітки, фігурний гумовий шпатель, трафарети для фарбування стін, рукавицю для декору, морську губку і інші доступні в асортименті пристосування.

Інструменти для лакофарбових робіт

Фінішну обробку зазвичай виконують за допомогою лакофарбових матеріалів. Це справедливо для утеплення фасадів, внутрішньої декорації стін або додання міцності і візуальних характеристик дереву. Для виконання цього типу робіт будуть потрібні кисті прямі і вигнуті, різного розміру, декоративні та звичайні валики.

За допомогою професійного інструменту набагато простіше виконувати зовнішню обробку, що відрізняється відмінними естетичними характеристиками. Інтернет-магазин «Ізосев» в Дніпрі пропонує високоякісні пристосування для проведення будівельно-оздоблювальних робіт. Окремі види інструменту можуть поставлятися під замовлення. Зверніться з питанням до наших менеджерів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.