CAPAROL – преміальні ЛФМ на ринку України зі суттєвими знижками

Компанія CAPAROL – це одночасно бренд, найбільший виробник ЛКМ у Європі та дочірнє підприємство німецького концерну DAW (Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи)), який об’єднав активи найбільших лакофарбових виробництв у Європі протягом останнього сторіччя. Назва CAPAROL є найменуванням першої дисперсійної фарби, розробленої цим виробником, і абревіатура перших літер інгредієнтів.

Перша фарба складалася з казеїну, парафіну та китайської деревної олії. Вона стала революційним продуктом на ринку ЛФМ Європи срошлого сторічча. Останнім десятиліттям Капарол утримує лідерство з випуску архітектурних фарб в Австрії, Німеччині, Україні та Туреччині. Компанія є розробником та виробником такого відомого продукту як Альпійський білий. Ця акрилова фарба використовувалася для фарбування будинків у всій Європі.

На сьогоднішній день Caparol виготовляє широкий асортимент лакофарбових матеріалів преміальної якості. У концерн DAW також входить виробник ALPINA, що випускає більш дешеві фарби.

Початок історії

Діяльність компанії фактично починається з бізнес-діяльності Ернста Мур’яна та його сина Едуарда, які набули права на видобуток марганцю в Оденвальді у 1885 році. Після цього Едуарду Мур’яну вдалося виявити мінерали групи амфіболів, з яких він починає виготовляти фарби, штукатурки та антикорозійні покриття.

Амфіболи – це представники стрічкових силікатів, таким чином першою продукцією Мур’яна та DAW стали силікатні фарби та штукатурки. Вже в 1895 році Едуард Мур’ян зробив склад штукатурки на основі вапна та крейди. Також було виготовлено порошкову фарбу для штукатурки, яку випускало перше виробництво DAW, засноване в 1895 році.

У 1928 році Роберт Мур’ян розробив емульсійне сполучне Caparol. В 1957 з’являються теплоізоляційні композиційні системи Disbon. В 1965 DAW стає найбільшим виробником дисперсійних фарб в Європі.

В 1981 відкривається компанія Capatect Dämmsysteme GmbH & Co. Energietechnik KG, що виготовляє фасадні теплоізоляційні системи. В 1984 символом компанії стає смугастий слон.

У 1995 році до складу DAW входить виробник фарб Alligator як незалежний підрозділ. У 2002 році до складу холдингу входить Аlsecco.

Нові продукти

На даний момент Капарол є виробником ЛФМ зі спеціальною рецептурою, орієнтованих на вирішення проблем зовнішнього та внутрішнього ремонту. Насамперед, робиться акцент на виробництві безпечних фарб. Для цього розроблений стандарт E.L.F., який передбачає концептуальне зниження летких канцерогенів у лкофарбових складах.

Перша фарба без консервантів для алергіків була випущена у 2001 році. Наразі просувається продукт під назвою INDEKO. У 2004 році з’являється система Nespri-TEC для покриттів без бризок. У 2008 році розпочалося виробництво наноматеріалів та блискучих фасадних фарб.

У 2016 році споживачам стали доступні інноваційні продукти Caparol (CapaGeo) та Alpina (Alpina Klima-Weiss), які виготовлені з вторинної сировини, а також інші продукти, які не мають аналогів на ринку ЄС та України.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.