Інтер’єрні фарби загального призначення

Пропоновані інтернет-магазином «Ізосєв» інтер’єрні фарби загального призначення – універсальні дисперсійні суміші на всі випадки життя. Якщо ви не можете визначитися із покупкою, сміливо беріть продукт із цієї категорії нашого магазину. Ці фарби відрізняються чудовою покривною здатністю, як правило, вистачає одного шару фарбування. Вони витримують досить сильні навантаження. Зберігають свій первісний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Латексні склади перешкоджають появі тріщин і добре миються ПАР.

Як вибрати фарбу для своїх завдань?

Коли вибираються інтер’єрні фарби, спочатку треба визначитися до цінового сегменту продукту. Наприклад, якщо ви робите ремонт у дитячій кімнаті, то варто купити фарбу не тільки без запаху, але й з мінімальним вмістом летких канцерогенів (E.L.F.). Для ванної та кухні принципово купити ЛКМ, що добре переносять контакт з ПАР (латексні). Для зони басейну та ігрової зони для дітей потрібні самоочисні фарби (силіконові).

При ремонті старих будівель є необхідність у зміцненні підкладки, для цього купують силоксанову фарбу, що забезпечує несучі здібності, особливо в поєднанні зі штукатурним шаром облицювання.

Іншими словами фарби зазвичай вибираються за призначенням. Але інтер’єрні фарби загального призначення – це універсальні фарби, які підійдуть майже всім випадках? Чому? Представлені склади витримують підвищені навантаження, миються, відрізняються гарною покривною здатністю, певною мірою відштовхують забруднення та витримують атмосферні навантаження. Щодо екологічних норм усі фарби ALPINA відповідають європейським стандартам, Caparol випускає фарби з нижчими рівнями летких канцерогенів, фарби Caparol E.L.F. містять мінімальну залишкову кількість токсичних речовин.

Так що для швидкого вибору інтер’єрних фарб часто достатньо зайти в розділ інтер’єрних фарб загального призначення.

Знижки від «Ізосєва»

В інтернет-магазині «Ізосєв» ви можете придбати інтер’єрні фарби загального призначення за доступною ціною та зі знижкою до 20%. Для цього рекомендуємо підписатися на розсилку акцій, щоб зробити вигідне придбання.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.