Інтер’єрні покриття для реставрації – шпаклівки, штукатурки, декоративні маси

Відновлення історичних об’єктів – це складний та педантичний захід, що вимагає спеціальних ЛФМ для досягнення декоративного ефекту і довговічності. Серед мінеральних сумішей особливо виробляють інтер’єрні покриття, які можна використовувати для реставрації приміщень. Вони не завжди ідентично повторюють обробку стін і стель минулого, але добре передають настрій і дух того часу, коли був побудований об’єкт. Наприклад, інтер’єрні покриття для реставрації «під шовк» або «під оксамит» дозволяють відмовитися від обробки стін текстилем, але передати ефект оригінальної декоративної обробки в неокласичних інтер’єрах.

Що потрібно врахувати, вибираючи інтер’єрні покриття для реставрації?

Будь-який об’єкт, який будувався багато років тому, страждає від усадки і поступово руйнується. Це природно, тому що не тільки люди, але і матеріали схильні до старіння. Перш за все, проблемою є висихання розчинів і покриттів, рух ґрунту, а також вібрації, які призводять до появи дрібних і великих тріщин.

Використовуючи спеціальні види ЛФМ, засновані на синтетичних дисперсіях, є можливість зміцнити підставу, знизити ризики появи тріщин, зберегти ідентичну яскравість фарб протягом 30 років. Інтер’єрні покриття для реставрації за замовчуванням не можуть бути недорогими, так як вони містять безліч присадок дозволяють домогтися преміального стану інтер’єрів приміщень старих будівель.

Якщо мова йде про ремонт в житлових приміщеннях, то він може бути розрахований на 5-10 років. В цьому випадку можна заощадити. Однак коли мова йде про професійну реставрацію в офісних, історичних або виробничих будівлях, роботи повинні проводитися з використанням спеціалізованих матеріалів.

Альпіна або Капарол для реставрації?

Концерн DAW виробляє умовно бюджетні і преміальні лакофарбові та оздоблювальні матеріали і є лідером в цьому напрямку в Європі. Інтер’єрні покриття Альпіна більше розраховані на ремонти в житлових приміщеннях, але відрізняються поліпшеною якістю в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку. Знову ж мова йде про, що входять до складу, синтетични дисперсії і різні присадки. Альпіна пропонує цілу серію декоративних штукатурок і паст, які можуть використовуватися з матеріалами для реставрації.

Що стосується Капарол, так бренд має власну лінійку ЛФМ і сумішей для реставрації. Інтер’єрні покриття представлені серією CapaDecor. Окрім краси і історичної еклектики вони ідеально поєднуються з фізичним і хімічним характеристикам з лінією ДКМ і облицювальних сумішей Капарол. Продумана рецептура дозволяє іспрльзовать інтер’єрні покриття для реставрації.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.