Інструменти для нанесення декоративних покриттів

Валик Alpina Roller для нанесення фарб (23см)

260  грн.

ALPINA – сучасний погляд на якісний ремонт в будинку або квартирі

ALPINA – підрозділ концерну DAW, що займається випуском лакофарбових матеріалів хорошої якості за доступною ціною. Що це означає? Наші покупці також можуть ознайомитися і купити фарби, грунтовки, ласки бренду Caparol. Це провідний виробник Європи, також входить в DAW, і випускає фарби поліпшеної якості, в тому числі, відповідні внутрішньому стандарту E.L.F.

ALPINA – це среднебюджетні ЛФМ, але це не означає, що вони набагато гірше якістю представлених на ринку і Caparol. Ця продукція перевершує багато продуктів інших виробників і запропонована за аналогічною ціною. Рівень екологічності фарб постійно підвищується і за чистотою сировини фарби ALPINA можна порівняти з альпійськими снігами, а за фактурою і білизні з пронизливим кольором  шапок гір або вовною ангорського кота альбіноса.

ALPINA пишається своїми досягненнями

Звичайно, одним з продуктів, які принесли DAW загальноєвропейське визнання, стала фарба «Альпійський білий», виготовлена ​​за рецептурою легендарної акрилової дисперсії Caparol, винайденої DAW. Альпійський білий від ALPINA – це дійсно унікально красиво, надійно і безпечно. Фарба стійка до атмосферних опадами, відмінно витримує морози, добре миється і відштовхує забруднення.

Компанія DAW пишається своїм унікальним досвідом в сфері наукових розробок, задовольняючи попит споживачів на всіх сегментах ринку. Перш за все, ALPINA – це фарби на сучасних наповнювачах найвищої якості. Їх, звичайно, можна виготовити за різною рецептурою і сировина може мати різні фізико-хімічні якості і ціну. При цьому різні продукти затребувані на ринку. Багато покупців позитивно відносяться до фарб зі сроком вахти 10-13 років.

ALPINA – для тих споживачів, які хочуть купити високоякісну акрилову фарбу недорого за ціною, характерною для інших бюджетних продуктів. Caparol – це більш дорогий сегмент ЛФМ і унікальні технології. З ALPINA споживач може бути впевнений, що придбаний продукт ЛФМ відповідає європейським нормам за змістом отруйних летючих речовин. Купуючи Caparol, можна розраховувати на ще більш високий рівень якості. Така фарба ідеально підходить алергікам, для кімнат дітей і медичних установ.

Незважаючи на те, що «Альпійський білий» чудово виглядає без тонування, ALPINA пропонує палітру пігментів, які відповідають сучасними віяннями дизайну і особистих вподобань покупців. В інтернет-магазині «Ізосев» представлені найактуальніші продукти DAW, щоб їх запропонувати більш широкому колу покупців.

Запропоновані продукти

ALPINA пропонує кілька типів продуктів, добре відомих серед споживачів. Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує найпопулярніші і затребувані з них.

Інтер’єрні фарби ALPINA – зробіть зрозумілий для себе вибір

Асортимент виробника включає спеціалізовані продукти, наприклад, такі фарби:

  • Шляхетна інтер’єрна;
  • Суперстійка інтер’єрна;
  • Оксамитова інтер’єрна;
  • Довговічна інтер’єрна;
  • Стильна інтер’єрна;
  • Єкстрабіла інтер’єрна;
  • Надійна інтер’єрна;
  • Практична інтер’єрна;
  • Фарба для кухні та ванної.

Як ви бачите, назви полегшують вибір рецепта, який запропонувала ALPINA в своїх продуктах. Перш за все, вони призначені для покупців, які непрофесійно займаються ремонтними роботами, але висувають високі вимоги до якості результату.

Грунтовки

Грунти для інтер’єрних робіт від компанії представлені універсальним грунтом для інтер’єрів і фасадів, а також біоцидним розчином проти цвілі.

Декоративна серія для інтер’єрів

Декоративні маси, фарби і штукатурки відображають наймодніші тенденції інтер’єрного дизайну. Вони представлені блакиттями, структурними і металізованими пастами. За допомогою декоративних покриттів Альпіна ви можете пофарбувати стіни «під шовк» або «велюр».

Декоративна серія представлена ​​продуктами: Impression Effect, Structur Effect, Lasur Effect, Metall Effect, Velours Effect.

Фасадні матеріали

Крім перерахованого ALPINA виробляє фасадні фарби і матеріали для оздоблення. Перш за все, користуються попитом фарби Довговічна фасадна і Надійна фасадна. Для фарбування в будь-який колір можна придбати колоранти.

ЛФМ для дерева і металу

Є у продажу фарби, лаки і лесування для дерева, а також фарби по металу. Для фарбування металу запропоновані популярні склади 3 в 1, що містять реструктуризаторів іржі та інші захисні добавки.

ALPINA EXPERT

Компанія також представила спеціальну серію ЛФМ ALPINA EXPERT. У неї входять латексні і силіконові фарби, а також спеціальні види грунтів і структурні штукатурки для інтер’єру та фасаду. Ця продукція відрізняється більш дорогим складом і поліпшеною якістю. Наприклад, латексна фарба добре миється, а силіконова відмінно відштовхує забруднення на фасадах. Запропоновані грунтовки відрізняються поліпшеною адгезією і рекомендовані для декоративного оздоблення стін і виконання робіт підвищеної складності. ALPINA EXPERT пораджується фахівцями для виконання реставраційних робіт.

В інтернет-магазині «Ізосев» представлені найбільш затребувані позиції продукції ALPINA EXPERT і ALPINA. Ви зможете придбати її з додатковою знижкою при великій закупівлі. Зв’яжіться для цих цілей з нашими менеджерами.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.