Фасадне утеплення Capatect Classic – готові технологічні рішення з гарантованим результатом

Підбираючи матеріали для утеплення, покупці завжди висувають високі вимоги до готового результату облицювання. Фасадне утеплення Capatect Classic – це набір технік, що дозволяють отримати зовнішню теплоізоляцію з прогнозованим рівнем якості. Вона добре себе зарекомендувала та вважається найбільш часто використовувана багатошарова фасадна система. Утеплення складається з теплоізоляційних плит (пінопласту, полістиролу, базальту), армуючого шару і штукатурної облицювання. Матеріали пропонуються, як окремо, так і в комплекті. При сёму кращими в своєму класі вважаються системи теплоізоляції Caparol.

Інтернет-магазин «Ізосев» в Дніпрі реалізує матеріали для теплоізоляції та оздоблення фасаду за вигідними цінами. Використовуючи запропоновані системи, ви можете виконати утеплення пінополістиролом і зовнішнє облицювання з високим класом надійності. У продажу є матеріали, доступні для придбання поштучно і в рамках комплекту високотехнологічної теплоізоляції Capatect Classic, яка гарантує більш високі показники якості проти стандартного варіанту. На нашому сайті ви можете знайти докладні інструкції по монтажу фірмових систем Capatect, як кріпити пінопласт і використовувати аксесуари для штукатурки.

Системи утеплення Caparol категорії Classic

Німецька компанія Caparol на підставі багаторічного досвіду утеплення будівель, проведення енергоаудиту пропонує системи зовнішнього облицювання фасадів, що складаються з шару енергоефективного утеплювача (утеплення полістиролом і запатентованими матеріалами), армування навісної конструкції і штукатурної облицювання. Системи теплоізоляції Caparol добре відомі в Німеччині і зараз доступні в Україні. Пропонується три варіанти утеплення з різними класами ефективності.

Технологія утеплення фасадів Capatect Classic – найкраща в класі «Стандарт»

Категорія «стандарт» утеплення будинку пінополістиролом представлена ​​системою Capatect Classic. Це найкраща в своїй категорії технологія утеплення житлових будинків. Система заснована на мінеральних утеплювачах. Також запропоновані системи в класах «Хай-тек» і «Преміум», в основі яких використовуються органічні теплоізоляційні матеріали, які підходять для покупців, що пред’являють підвищені вимоги до екологічних норм і міцності утеплювачів.

Всі технології Caparol засновані на концепції швидкого монтажу. Додатково поліпшені теплоізоляційні характеристики матеріалів, якість армуючого шару і фінішної обробки. В рамках Capatect Classic запропонована готова технологія утеплення, заснована на запатентованих технологіях і матеріалах.

Основні характеристики і результати застосування теплоізоляційної технології

Capatect Classic відповідає трьом основним вимогам і ефективності теплоізоляції: економічна, класична багатошарова, мінеральна. Економія енергоресурсів в опалювальний період при використанні системи складе не менше 30%. Застосування зовнішнього утеплення направлено також на збереження вартості будівельної конструкції, так як якісне утеплення будинку пінополістиролом додатково сприяє досягненню ряду цілей і придбання додаткових властивостей облицювання:

  • ефективність зовнішнього утеплення залежить від товщини утеплювача і його виду. Caparol пропонує більш ефективні теплоізоляційні матеріали в своєму класі, що дозволяє скоротити енергоутечкі без збільшення товщини зовнішнього шару;
  • зовнішній шар утеплення дозволяє скоротити вплив вологості, спеки та холоду на внутрішнє приміщення будівлі;
  • зберігає стіни і захищає їх від пошкоджених в результаті вивітрювання, вологи, механічних навантажень;
  • армований шар у поєднанні з кріпильними дюбелями забезпечує захист стін будівлі від розтріскування.

Покупці можуть придбати одну із запропонованих систем. Capatect Classic відноситься до негорючих (утеплення базальтової плитою) і важкозаймистим системам (утеплення пінопластом негорючим), тому може застосовуватися для утеплення стін дерев’яного будинку. Технологія рекомендується для підвищення терміну експлуатації житлових і комерційних будівель і споруд.

Утеплення будинку пінополістиролом – технологія, створена Caparol

Більше 50 років тому, в 1957 році компанією Caparol було виконано перше утеплення пінополістиролом будинку одного з місцевих жителів у Німеччині. Це було зроблено за стандартною технологією, добре відомої сьогодні:

  • пінополістирол клеїли на стіни встик;
  • вирівнювали штукатурною сумішшю;
  • покривали двома шарами фарби Caparol.

Сьогодні компанія пропонує вдосконалену систему утеплення, що істотно поліпшує показники комфорту і проживання в будинку. Caparol володіє випереджаючим досвідом створення ресурсозберігаючих будівельних покриттів, що відповідають найвищим критеріям якості. Для преміального декорування фасадів житлових будинків використовуються атмосферостійкі фінішні декоративні штукатурки.

Зверніться в інтернет-магазин «Ізосев» в Дніпрі, наші фахівці проконсультують, як утеплювати будинок та як провести енергоаудит будівлі.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.