Матеріали для дерева і металу на основі розчинника – першокласні ЛФМ для обробки деревини

В інтернет-магазині «Ізосев» матеріали для дерева і металу на основі розчинника представлені двома добре відомими виробниками. Йдеться про двох фабриках, що входять в німецький концерн DAW, Caparol і ALPINA. Знову ж під брендом Капарол пропонуються спеціалізовані ЛФМ для дерева на основі розчинника, під брендом Альпіна більш звичні алкидні емалі, які виробником називаються білим лаком.

Потрібно відзначити, що матеріали для дерева і металу на водній основі більш екологічні, але ЛФМ на розчинниках вважаються більш зносостійкими при нанесенні покриття. Зазвичай ці продукти мають більш низьку ціну, ніж продукти на основі дисперсій, але це умовно, а вибір варіанта фарбування – це справа смаку, доступності пропозиції і вибору ефекту, якого потрібно досягти.

Матеріали для дерева і металу на основі розчинника Caparol

Лакофарбові матеріали для дерева і металу на основі розчинника від Капарол представлені спеціальними пропозиціями. Наприклад, Capalac EffektLack – це алкідний лак, що наноситься розпилювачем і утворює дорогі глянцеві покриття з металевим або перламутровим ефектом. Застосовується для покриття дерева і металу.

Capalac Hochglanz-Buntlack використовується в основному в кольорових покриттях радіаторів, але застосовується як добре покриваність лак для дерев’яних і металевих поверхонь. Покриття має еластичність і може наноситися на об’єкти, що змінюють геометричні розміри в процесі експлуатації. Якщо потрібно отримати шовковисто-матову кольорову поверхню, то для цього купите продукт Capalac Seidenmatt-Buntlack. Через вираженого запаху алкидной емалі матеріал можна замінити акрилово-поліуретановим водоразбавімие лаком з схожим ефектом Capacryl PU-Gloss. Але відмінною рисою алкідних лаків Капарол є дуже висока стійкість покриття з повним покриттям країв.

Capalac Heizkörperlack використовується для радіаторів, котлів опалення та трубопроводів. Колерується по Колор Експрес. Capalac Fußbodenlack є кращим у своєму класі покриттям для дерев’яних підлог з високою стійкістю до стирання. Для прозорого покриття металу і дерева з незмінними розмірами в якості фінішного покриття можна використовувати Capalac Kunstharz Klarlack.

Матеріали для дерева і металу на основі розчинника ALPINA

ALPINA в порівнянні з Caparol пропонує невеликий, але корисний і традиційний асортимент. Перш за все, представлені алкідні лаки-емалі для фарбування всіх видів дерев’яних виробів. Це відомий WEISSLACK. Це дуже популярний продукт, полюбився споживачам. В асортименті представлений палубний лак, який утворює міцне покриття, і грунтовки на основі розчинників.

Інтернет-магазин «Ізосев» може запропонувати топові продукти брендів DAW, деякі види ЛФМ поставляються «під замовлення». Якщо вас цікавить така послуга, зверніться до наших менеджерів.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.