Клеючі і армуючі суміші для утеплювання

У системах теплоізоляції використовуються спеціальні суміші для монтажу утеплювача на фасад з урахуванням його маси і умов експлуатації протягом всього терміну. Додатково плити полістиролу і мінеральної вати фіксуються за допомогою зонтичних кріплень. Такий монтаж забезпечує тривалу експлуатацію теплого облицювання. У нашому інтернет-магазині «Ізосев» покупці на сайті можуть придбати надійні клеючі і армуючі суміші для монтажу мінеральних і полістирольних плит утеплювача. Caparol пропонує перевірені часом рішення для ваших завдань.

Фізико-хімічні особливості клеючіх сумішей і способи армування

До основних вимог таких сумішей, що використовуються для монтажу теплоізоляційних плит, відносять наступне:

  • хороший рівень адгезії і виражена дифузія покриття в основу для забезпечення міцності монтажу;
  • армування волокнами базальтової фібри, в результаті шар клею набуває несучі властивості і стійкість до утворення тріщин в будівлях, схильних до усадки, і в районах з геомагнітної навантаженням;
  • відсутність ефекту стікання по стіні під час роботи і застигання нанесеного розчину;
  • низький рівень натягу, щоб виключити навантаження на капітальне будова;
  • поліпшена пластичність розчину і, як наслідок, більш тривалий час роботи з ним.

Клеючі і армуючі суміші Caparol запропоновані в декількох варіаціях, виходячи з вимог до систем утеплення, а також використовуваного сировини. Перш за все, високі адгезивні властивості засновані на особливостях синтетичних дисперсій, саме вони є на сьогоднішній день кращими складами для підвищення адгезії. Добре продумана рецептура зменшує витрату розчину, спрощує роботу з ним і забезпечує максимальний результат по зміцненню фасаду. Особливо це актуально для будівель, що реставруються, і будинків, що підлягають капітальному ремонту.

Зверніть увагу, що пропоновані мінеральні і дисперсійні суміші можуть використовуватися в облицюванні фасадів і внутрішніх стін з метою створення армуючих шарів.

Отримайте знижку до 20% від інтернет-магазину «Ізосев»

Наш інтернет-магазин працює на дилерських умовах і при покупці продукції оптом може надавати знижки на товар до 20%. Якщо ви хочете купити клей для полістирольних плит Caparol за нижчою ціною, рекомендуємо підписатися на розсилку акційних пропозицій, щоб тримати руку на пульсі і своєчасно зробити замовлення.

Ми намагаємося зробити вашу покупку більш вигідною та надати вигідну ціну на клеючі і армуючі суміші!

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.