Матеріали Alpina для дерева та металу

ЛФМ Alpina – це універсальні продукти загального призначення, які можуть знадобитися споживачам для проведення косметичного та капітального ремонту. Досить визначитися за призначенням фарби, штукатурки, ґрунтовки та інших оздоблювальних матеріалів та вибрати за назвою. Дерево та метал також часто використовуються у будівництві та оздобленні присадибних господарств, фасадному оздобленні та в інтер’єрах, тому асортимент та матеріали Alpina для дерева та металу представлені широким діапазоном продуктів.

Матеріали Alpina для дерева

Рекомендовані матеріали Alpina для дерева – це величезний асортимент з лаками, олією, лазурями, ґрунтовками та емалями. Усі вони мають різне призначення. Наприклад, компанія пропонує два виду ґрунтовки для покриття дерева. Одна – водорозчинна, інша – на розчиннику. Обидва продукти ефективно захищають деревину від пошкоджень грибками, цвілі, моху та інших неприємностей. Грунт на розчиннику глибше проникає в деревину, водорозчинна ґрунтовка для дерева менше пахне, а також підходить для ґрунтування дерев’яних вікон та дверей усередині та зовні приміщення.

Для покриття деревини з глянцевим або матовим ефектом Alpina пропонує універсальний яхтовий лак, здатний витримувати великі навантаження під час експлуатації. Емалі представлені білим лаком, універсальним і лаком, що тонується в будь-який колір. Покриття цими матеріалами утворюють шар, стійкий до подряпин та стирання.

Лаки для покриття в білому та тонованому варіанти використовуються для фарбування дерев’яних меблів. Вони пропонуються в матовому та глянсовому виконанні для досягнення необхідного декоративного ефекту. Запропоновано спеціалізований прозорий лак для меблів Alpina без криючих пігментів.

Для захисту деревини від атмосферного впливу можна купити олію для терас Alpina, вона підійде і для захисту інших дерев’яних виробів та декору з дерева.

Лазурі використовуються для захисту деревини від вологи, що не підлягає фарбуванню, УФ-випромінювання та іншого впливу і надачі їй обраного відтінку. Завдяки гелевій основі наноситься без бризок.

Матеріали Alpina для металу

Рекомендовані матеріали Alpina для металу дозволяють фарбувати ковані елементи в саду та інші вироби з металу. Асортимент представлений більш ніж 10 продуктами для різних цілей, включаючи видалення та профілактику іржі, довговічні емалі з антикорозійним ефектом, з молотковим ефектом у коричневому кольорі з відмінною світлостійкістю, матову антикорозійну емаль та інші склади.

Відмінною рисою є спеціалізовані рецептури спеціально розроблені для покриття металів. Така продукція характеризується довговічністю та відмінними декоративними властивостями.

Для фарбування металу можна використовувати білий універсальний лак, який використовується для деревини. Він доступний у матовому, напівматовому та глянсовому виконанні.

Якщо ви утруднюєтеся у виборі, запитайте консультантів інтернет-магазину «Ізосєв». Ми завжди допоможемо визначитися з вибраним продуктом, повідомивши про його якісті.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.