Реставрація пам’яток архітектури та старих будівль

Сучасна реставрація пам’яток архітектури – це комплекс заходів по відновленню, обробці і декоруванню інтер’єрів та екстер’єрів будівель. Але, перш за все, дуже важливе застосування складів зміцнюючих існуючі покриття сумішив, якщо вони збереглися, і захист фасадів. В інтер’єрах проводяться оздоблювальні роботи сучасними матеріалами, відповідними духу епохи побудови історичного об’єкта. Іншими словами реставрація – це складне завдання, для якого не можуть бути застосовані звичайні ЛФМ, а потрібна спеціальна серія.

Матеріали від Капарол для реставрації історичних будівель

Caparol пропонує весь спектр лакофарбових матеріалів для реставраційних робіт, що включає:

  • фасадні покриття;
  • інтер’єрні покриття;
  • трас-санирующие склади;
  • структурні штукатурки;
  • вапняні матеріали;
  • спеціалізовані матеріали.

Вони об’єднані в серію Histolith. Найцікавішими характерними для реставрації є фасадні матеріали, які за своїм складом відповідають оригінальним оздоблювальним розчинам і мінеральним сумішам, що використовувалися в давнину. Наприклад, Histolith Fassadenkalk. Це фасадна фарба на вапняній основі з додаванням льняної олії. Крім реставрації великих об’єктів вона підійде для фарбування саманних будинків. Ми приводили рецепт подібної грунтовки на вапна і оліфі. Особливістю продукту є заводська колеровка в безліч квітів.

Є у продажу і спеціалізована інтер’єрна вапняна фарба Histolith Innenkalk. Вапняний розчин Histolith Kalkschlämme може застосовуватися для закладення усадкових тріщин і штукатурки фасадів пам’яток архітектури. Також застосовується для саманних будинків.

Фасадні та інтер’єрні матеріали Caparol і ALPINA

Серед фасадних та інтер’єрних покриттях Капарол можна знайти багато цікавих продуктів. Перш за все, з цього асортименту можна підібрати ЛФМ для певного пам’ятника архітектури відповідно до рецептури використовуваних в період будівництва розчинів і обробки.

Наприклад, Histolith Kristallin-Fixativ використовується в якості розчинника фарб і грунтовки з сильними адгезійними властивостями для зміцнення нерівномірно поглинаючих поверхонь, котрі тому ж і обсипаються. Схожий склад Histolith Mineralin забезпечує окремненние поверхні підкладки.

Фарба Histolith Außenquarz на силікатної основі (з гідрофобними характеристиками) і стійким світловим фоном підходить для фасадів не тільки будівель, що реставруються, а й будь-яких інших об’єктів. Схожим за популярністю продуктом є лессировка Histolith Antik Lasur, в яку додають напівтонові пігменти для додання відтінку фасаду або стін інтер’єру.

У серії запропонована і контактна грунтовка «кварц-грунт» Histolith Quarzgrund. Кількість сполучного можна регулювати за допомогою присадки кварцового піску Histolith Schlämmquarz. Ремонт основи або оштукатурювання фасаду матеріалами на основі рецептури минулого можна зробити за допомогою силікатної структурної штукатурки Histolith Strukturierputz.

Це тільки частина матеріалів запропонованих в серії Histolith. Альпіна, в свою чергу, пропонує благородні декоративні пасти для внутрішньої обробки інтер’єрів. Поєднання ЛФМ дозволяє проводити не просто реставраційні роботи, а відновлення художніх елементів, використовуючи оригінальні штукатурки, шпаклівки, грунтовки, фарби і блакиті відповідно до оздоблювальними матеріалами минулих століть.

Переваги роботи з інтернет-магазином «Ізосев»

«Ізосев» – це інтернет-магазин зі складом відвантаження в місті Дніпро. Ми працюємо на дилерських умовах і пропонуємо в постійному продажі популярні ЛФМ Капарол і Альпіна. Покупці можуть замовити будь-який продукт з асортименту цих брендів німецького концерну DAW.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.