Армуючі сітки – для всіх видів облицювальних робіт

Армування будівельних конструкцій за допомогою металевої сітки, базальтового і пропіленової фібри є простим способом зміцнення конструкції, в комплексі оберігає бетон і цементні штукатурки від розтріскування. Армуючі сітки використовуються при бетонуванні доріжок, вуличних стяжок, а також для отримання міцної обробки фасадів і внутрішніх стін. При облицюванні внутрішніх інтер’єрів застосовується пластикова сітка для штукатурки, при необхідності утримування значного обсягу облицювальної поверхні або при штукатурці стін – металеве армування.

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує вам професійний асортимент штукатурної сітки для внутрішніх і зовнішніх робіт будь-якої складності. Основна увага приділяється фасадним і облицювальною системам компанії Caparol, що є кращими матеріалами в своєму класі.

 

Металева сітка для армування – особливості виготовлення

Металева сітка під штукатурку широко застосовується в побутовому, комерційному і ландшафтному будівництві. У продажу можна зустріти продукцію з різним розміром осередку і типом переплетення. Для виготовлення сітки використовується простий і оцинкований дріт з різним діаметром. Зазвичай продукція виготовлена ​​з будівельної стали ст. 20, що забезпечує необхідні експлуатаційні характеристики. Якщо армована сітка використовується для зміцнення бетонних конструкцій, експлуатованих в воді, застосовується продукція, виготовлена ​​з сталей, стійких до корозії.

Сітка для армування з склотканини бренду Capatect від Caparol

Технологія міцної декоративного облицювання передбачає нанесення багатошарової поверхні з армуючим шаром стартовою штукатурки. Така сітка для фасаду пропонується компанією Caparol в рамках системи утеплення Capatect. Вона включає в себе спеціальну сітку, що відрізняється малою вагою, спеціально призначену для фасадних штукатурок.

Купити армуючу сітку для декоративних штукатурок можна в складі комплекту утеплення, так і окремо. Capatect OrCa-Gewebe відрізняється унікальними характеристиками, являє собою посилену сітку з тонким, але дуже міцним карбоновим волокном. Армуючий шар стійкий до лугів і не схильний до корозії, при цьому відрізняється підвищеною екологічністю. З декоративним зовнішнім фасадом утворює міцний фінішний шар, що захищає стіну будівель від пошкоджень і зберігає ідеальний зовнішній вигляд протягом всього терміну експлуатації.

Матеріали для утеплення фасаду Caparol передбачають всілякі варіанти використання і ризики пошкодження. З їх допомогою виконують обробку фасадів преміум класу з високими показниками зносостійкості. Це реальна альтернатива для звичайних цементних штукатурок. Дозволяє виконувати безліч варіантів декоративного покриття з мінімальною трудомісткістю.

 

Будівельна сітка для декоративних штукатурок – види і особливості

Для декоративних штукатурок під фінішну обробку застосовується композитна, склоткана і склопластикові сітка. Виробники намагаються запропонувати міцний матеріал, здатний виконувати покладені функції. Залежно від міцності армуючого шару і структури сітки, здатної прийняти певні навантаження, продукцію ділять на:

  • штукатурну;
  • армуючу;
  • будівельну;
  • просічно-витяжну.

Підбір варіанту здійснюється, виходячи з особливостей підстави і товщини нанесення фінішного шару. Під зовнішню обробку і для штукатурення стін старих будівель, коли роблять зовнішню теплоізоляцію і облицювання фасадів використовують міцну армуючої сітку з регулярним осередком.

Capatect OrCa-Gewebe від Caparol при легкості конструкції вбереже штукатурні фасади від природних ушкоджень, що виникають при усадці будинку. Дану сітку можна використовувати, якщо ви вирішите утеплити фасад нового дерев’яного будинку. З готовим фінішним покриттям нічого не станеться, коли через час будинок прийме свої остаточні форми. Це не завадить монтажу теплоізоляції, виконаної з використанням професійних систем.

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує асортимент фактурних штукатурок і комплектуючих для обробки внутрішніх стін і фасадів. У наших фахівців ви можете отримати професійну консультацію по утепленню та фінішної обробки фасаду.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.