Грунтовки від цвілі – мікробіоцідний розчин на водній основі

У стародавньому Ізраїлі будинку, уражені пліснявою, покидали і спалювали. Вважалося, що неможливо вивести грибок зі стін, якщо він вже з’явився. Згодом була широко поширена профілактика грибкових уражень будівель і житла. Її здійснювали за допомогою зміцнювальних і одночасно протигрибкових грунтів на основі вапна, якими покривали стіни раз у сезон. Сучасні грунтовки від цвілі або іншими словами мікробіоцідний розчин на водній основі містять різні фунгіциди, за допомогою яких ефективно виконується профілактика і «лікування» стін від цвілі.

Склад мікробіоцідний розчинів на водній основі

Кожен виробник намагається розробити і запропонувати власний розчин від цвілі, рецептура таких засобів є патентованої. Мікробіоцідний розчин на водній основі від Caparol або Alpina вважається засобом зі 100% ефективністю, якщо виконуються рекомендації виробника.

Caparol застосовується в реставрації старих будівель, які часто вражені грибком, і на професійній основі. Alpina більше підходить для видалення первинного ураження та профілактики появи цвілі у вологих приміщеннях, якщо ремонт робиться своїми руками. Обидва засоби розроблені фахівцями DAW і застосовуються при професійному виконанні ремонтів приміщень.

Рекомендовані продукти

Грунтовка від цвілі Капарол – це добре відомий продукт Capatox. Він має свої переваги, так як заснований на двох ефективних складових і включає фунгіцидні та альгіцидними добавки. Економна витрата допомагає обробити від грибків досить велику площу. Для «лікування» стін використовується 150 мл на 1 кв. м., тобто 1 літра вистачає на обробку однієї ураженої стіни площею 6-7 кв. м. Для профілактики ураження стін грибком, пліснявою і водоростями досить 50-100 мл на 1 кв. м. Capatox застосовується для обробки зовнішніх і внутрішніх стін, продукт не токсичний.

Грунтовка від грибка і цвілі Альпіна обійдеться приблизно в 2 рази дешевше Capatox. Продукт спеціально розроблений для приміщень з підвищеною вологістю. Крім мікробіоцідний якостей суміш регулює поглинання підстави, забезпечує ідеальне фінішне покриття і зменшує витрату фарби при фарбуванні. Грунтовка від цвілі Альпіна є універсальною грунтовальной сумішшю для вологих приміщень, де є підвищені ризики появи грибка.

Як обробити уражену поверхню

У мережі можна зустріти цілий ряд рекомендацій, як позбутися від цвілі на стінах. Щоб розібратися у проблемі, краще звернутися до теми будівництва та реставрації старих будівель.

Постійно з’являється цвіль є наслідком зайвої вологи і парникового ефекту. Щоб позбутися від грибка, потрібно встановити джерело її появи. Це може бути підмокающій фасад, відсутність гідроізоляції, недостатня вентиляція в приміщеннях з підвищеною вологістю.

При грибку на стінах фахівці рекомендують наступне:

  • при появі цвілі на кутових стінах їх необхідно утеплити і гідроізолювати кути пінополістиролом;
  • якщо в кутовій кімнаті знаходиться дитяча, щоб гарантувати комфортні умови дитині, холодну стіну краще обігрівати карбоновим шнуром;
  • уражену цвіллю стіну очищають до якісного не руйнувати підстави, обробляють мікрообіоцідним розчином;
  • після обробки штукатурять з додаванням ґрунту в розчин мінеральної суміші;
  • для штукатурення вибирають паропроницаемую дисперсионную штукатурку або мінеральну суміш з вмістом вапна;
  • обштукатурену поверхню обробляють мікробіоцідний розчином і покривають шпаклівкою;
  • готову стіну грунтують універсальним продуктом для профілактики цвілі і покривають декоративним фінішним шаром.

До проблем, що викликають цвіль, можна віднести мокнучі стіни в приватному будинку без відповідної гідроізоляції між фасадом і фундаментом. У цьому випадку необхідна ін’єкційна гідроізоляція. Враховуйте, що навіть самі краще фунгіціндние розчини усувають тільки результат, а не причину появи грибка.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.