Матеріали для захисту та декоративного оформлення деревини

Спеціальний лак Alpina YACHTLACK (2,5л) глянцевий

672  грн.

Матеріали для захисту та декоративного оформлення деревини

Спеціальний лак Alpina YACHTLACK (2,5л) шовковисто-матовий

738  грн.

Лаки Alpina для деревини, меблів та інших цілей

Німецький виробник DAW пропонує широкий асортимент ЛФМ, де лаки Alpina займають значне становище. Доступні продукти виготовлені на водній основі та на базі розчинників, завдяки чому вдається регулювати не тільки глибину проникнення захисту, але й механічну стійкість покриття, а також вибирати інтенсивність запаху під час нанесення, підбираючи час для ремонту.

Зазначимо, що лаки Alpina містять меншу кількість летких канцерогенів та повністю відповідають нормам ЄС. Щодо цього значно перевершують за якістю вітчизняну лакофарбову продукцію.

Лаки для меблів

Емалі та лаки на основі розчинника виготовляються найчастіше на алкідній основі. В асортименті Alpina є кілька цікавих продуктів. Зазначимо, що німецький бренд виготовляє лаки на водній та алкідній основі у прозорому виконанні та з пігментами.

У німецьких споживачів популярний лак для тонованої деревини і білий лак. Ці лакофарбові суміші доступні в матовому та глянсовому виконанні. Крім цього, доступний високоякісний яхтовий лак, масло та лазурі для дерева, що також мають захисний ефект. Відповідно з їх використанням можна виконувати широкий спектр робіт.

Окремим найменуванням запропонований лак для меблів. Він розрахований на покриття дерев’яних виробів, що використовуються у приміщенні.

Лаки для яхт, терас, екстер’єрних дерев’яних меблів та декору

Для екстер’єрних об’єктів виробник рекомендує використовувати яхтовий лак Alpina, а також лазурі та олію. У цьому випадку досягається чудовий декоративний ефект і забезпечується захист дереву. Лак для яхт Alpina – це універсальний продукт, що відрізняється високою глибиною проникнення в пори деревини та зносостійкістю. Їм покривають також дерев’яні тераси, євровікна, підвіконня, меблі для збереження оригінальної текстури деревини.

Лаки для підлоги та паркету

Alpina також пропонує спеціалізовані продукти для покриття дерев’яних підлог та паркету. Причому це різні види ЛФМ із специфічною рецептурою. Обидва продукти стійкі до стирання та агресивних ПАР, які використовуються в прибиранні приміщень.

Якщо ви вагаєтесь у виборі лаку Alpina для ваших завдань ремонту, зверніться за консультацією в інтернет-магазин «Ізосєв». Ми пропонуємо найкращі ЛФМ за найбюджетнішими цінами. Доставка від 3000 грн. Безкоштовно.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.