Бюджетні та преміальні матеріали для захисту і декоративного оформлення деревини

Сучасні матеріали для захисту і декоративного оформлення деревини представлені просоченнями на водній або масляній основі, лессировками, блакитями і захисними лаками. Кожен продукт відрізняється своєю специфікою, визначеними захисними властивостями і декоративністю. Одні покупці хочуть зберегти фактуру дерева, інші бажають надати відтінок дорогоцінних сортів деревини, треті підходять до фарбування підлог, вікон, облицювання та меблів більш креативно. Саме з такими покриттями можна ознайомитися в цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев».

Якими особливостями володіють просочення, лаки і лесування

На ринку представлено широке розмаїття ЛФМ для покриття деревини, але кожен вид має свої особливості. Просочення на основі масла або та ж оліфа захищає дерево від ураження грибками, захищаючи пори. Причому це досягається без синтетичних лаків, які багато споживачів вважають штучними. Для таких покупців будуть цікаві блакиті і лесування. Вони виготовляються на основі акрилових дисперсій з додаванням пігментів, які забезпечують диференційовані оптичні ефекти. В результаті можна зберігати фактуру дерева, надаючи неприродний відтінок.

Декоративне оздоблення дерева дуже популярне. Фактично лессировки розширили асортимент морилок, за допомогою яких можна було домагатися імітації благородних сортів деревини. Лесировки для дерева часто застосовуються в сучасному дизайні меблів. Наприклад, відтіночна обробка білим популярна не тільки в оформленні підлог. У магазинах представлені колекції під старовину з білим лесуванням. Це дуже популярна тенденція.

Які ЛФМ з асортименту Альпіна і Капарол ви можете купити у нас?

Інтернет-магазин «Ізосев» пропонує широкий спектр популярних лакофарбових матеріалів брендів Caparol і ALPINA. Причому у нас продукцію цих брендів можна придбати зі знижкою до 20%. Це хороша економія на опті і можливість зробити преміальний ремонт, витративши набагато менше. Наші фахівці можуть оформити продукцію «під замовлення» з асортименту українського представництва Caparol.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.