Декоративна маса ALPINA – гарна штукатурка

Декоративна штукатурка представлена ​​таким продуктом, як декоративна маса ALPINA. Залежно від художніх якостей певного товару, вона більше нагадує декоративну фарбу або покриття (штукатурку). Серія відрізняється цілим рядом цікавих продуктів для отримання буквально оглушальних ефектів на стінах. Якщо ви хочете зробити декоративну штукатурку із професійних матеріалів, але обмежені бюджетом, вибирайте декоративні маси ALPINA. Це безпрограшний варіант у внутрішній обробці інтер’єру будь-якого класу.

За допомогою цих покриттів ви можете зробити стіни з ефектом велюру, мокрого шовку, нанести структурну фарбу або зробити покриття під мармур. Досить часто виробник розширює серію новими модними декоративними фарбами. Якщо ви не знайдете бажане, радимо серію декоративних штукатурок Caparol Capadecor. Ця пропозиція обійдеться дорожче, але дозволяє створити унікальні авторські інтер’єри.

Можливості та ефекти декоративних мас ALPINA

Залежно від наповнювачів та пігментів компанія отримала цілу низку модних покриттів для стін, які об’єднала в серії власних декоративних мас для інтер’єрного оздоблення.

На особливу увагу заслуговує Alpina Marmor Effect. Попри очікування це не класична венеціанська штукатурка, що часто використовується для імітації мармуру. Це покриття дозволяє отримати обробку, схожу на полірований камінь із приємною бархатистою структурою. Залежно від пігментів можна підбирати будь-який колір та зробити оформлення в стилі лофт, неокласика або поєднати стилі фьюжн. Но для отримання ефекту «під камінь» рекомендується спеціальна декоративна маса Naturstein Effect.

Velours Effect дозволяє отримати стіни з обробкою текстильним велюром або покриття, що нагадує мокрий шовк. Все залежить від техніки нанесення, з якими можна ознайомитись у блозі виробника.

До серії входить близько десятка продуктів, які можна використовувати для отримання ряду декоративних ефектів на стінах.

Особливості складу декоративних мас ALPINA

ЛКМ від ALPINA – це високоякісні лакофарбові продукти на основі дисперсії. Вони трохи поступаються декоративним штукатуркам Caparol. Причому різниця не відчутна при отриманні готового декоративного ефекту за досить відчутної економії. Це одні з найкращих бюджетних продуктів на ринку зі стабільною якістю, у яких використовуються безпечні та стійкі до УФ-випромінювання пігменти.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.