Покриття з металевим ефектом

Пропоновані покриття з металевим ефектом дозволяють досягти буквально магічних ефектів, які можуть бути яскравими та емоційними або стриманими та елегантними. Крім самого матеріалу, представленого виробниками у різних формах та кольорах, потрібно використовувати певну техніку нанесення для досягнення вибраного ефекту. Поряд із майстер-класами, представленими Caparol та Alpina, ми пропонуємо в нашому блозі ознайомитися і з досвідом інших майстрів. Це допоможе вибрати відповідний варіант ремонту стін та стелі.

Які ефекти з металізованими матеріалами з годом будуть популярними?

Якщо говорити про популярність, то покриття з металевим ефектом залишаються поза часом. У Caparol такою технікою вважається «пісок» на стінах. Оздоблення універсальне, підходить для житлових приміщень, офісів, нічних клубів та салонів. Використовуючи майстер-класи дизайнерів Капарол, покриття із металевим ефектом можна зробити самостійно, без залучення фахівців.

Alpina також є моделюючі маси золотистого та сріблястого кольору для створення ефектів на акцентних стінах. Вони можуть бути використані для моно-покриттів або в поєднанні з іншими матеріалами для створення металізованих мазків або легкого металевого ефекту.

Про техніку нанесення таких матеріалів ви можете почитати в нашому блозі, ми зібрали найцікавіший досвід майстрів та зробили якісну підбірку майстер-класів, які допоможуть нашим клієнтам підібрати відповідний варіант дизайну інтер’єру.

Чи можуть металізовані пасти та добавки використовуватися на вулиці?

Традиційно акцентне оздоблення виконується всередині приміщенні, але склад запропонованих матеріалів дозволяє їх використовувати для зовнішніх робіт, у вологих або неопалюваних кімнатах. Зробіть барельєф у басейні або на стіні на вході із будинку та вільно використовуйте запропоновані металізовані ефекти.

Інтернет-магазин «Ізосєв» завжди пропонує клієнтам найкраще та популярне.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.