Фарби Caparol – бездоганний вибір з повною довірою до рекомендацій виробника

Рекомендовані фарби Caparol представлені інтер’єрними та фасадними ЛКМ різного призначення. Насамперед, цей виробник випускає дисперсійні склади високої якості, а також силікатні, силіконові та латексні фарби. Причому силікатні склади в асортименті вже протягом 100 років і з самого початку існування компанії. По суті, це базовий флагманський продукт, результатом розвитку якого стала нанофарба NQG, що утворює нано кварцову кристалічну решітку на поверхні фасаду.

В асортименті компанії, що входить до німецького концерну DAW, представлені різні продукти, але їх можна розділити на три великі категорії: екологічно чисті фарби, інноваційні продукти та преміальні дисперсні склади. Ці ЛФМ здатні вирішувати найскладніші завдання ремонту: маскувати тріщини та зупиняти їх утворення, створювати міцну до механічних пошкоджень несучу структуру на фасаді, забезпечувати самоочищення, захищати від води.

На що можуть розраховувати покупці фарб

Висока якість та унікальні рецептури, розраховані на певні завдання ремонту, є особливостями фарб Caparol за замовчуванням. При цьому асортимент продукції представлений конкретними продуктами, які заслуговують на велику увагу і викликають інтерес.

Інтер’єрні фарби, наприклад, представлені серіями:

  • фарби загального призначення – універсальні дисперсійні склади для якісних покриттів, насамперед це універсальна CapaTrend та екологічно чиста фарба без запаху Malerit стандарту E.L.F.;
  • фарби екстра-класу – фарби стандарту E.L.F. та склади для алергіків;
  • спеціальні – фарби для склошпалер, мікробіоцидні склади, ізолюючі фарби для стін з плямами, звукопоглинаючі, антимікробні та інші;
  • тонкошарові – латексні фарби стандарту E.L.F. та універсальні склади на основі латексу, використовуються для фарбування склошпалер та декоративної штукатурки, а також поверхонь із сильними навантаженнями.

Фасадні фарби представлені силіконовими, мінерально-силікатними, силікон-силікатними, еластичними та дисперсійними ЛФМ, орієнтовані на різні завдання утеплення, реставрації та облицювання фасадів. В асортименті є і спеціальні фарби: протигрибкові, вапняні для старовинних будівель, різноманітні декоративні покриття та лазурі.

Чим відрізняються фарби Caparol

Caparol – це сам собою стандарт якісних лакофарбових сумішей. У рамках компанії розроблено та впроваджено стандарт E.L.F. з мінімальною кількістю канцерогенів. Нещодавно з’явилися фарби на органічній основі, з повністю біонейтральним складом. Йдеться про серії Indeko та CapaGeo. Купуючи Caparol, ви можете розраховувати на високу якість без досвіду подібних робіт.

Якщо вам потрібна консультація, сміливо звертайтеся до співробітників інтернет-магазину “Ізосєв”. Ми допоможемо підібрати вам продукцію під завдання ремонту.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.