Фасадні силікатні штукатурки – недорогий і ефективний захист фасаду

Запропоновані фасадні силікатні штукатурки є однією з версій гідрофобного мінерального облицювання, які представлені на ринку в якості штукатурних сумішей для фасадів. Крім цього, силікатна штукатурка створює покриття, стійке до ударів і є прагматичним вибором в якості обробки армованого утеплювача. Якщо ви маєте самановий будинок і хотіли б зробити його більш сучасним, але силіконові версії занадто дорогі, то суміш на основі силікатного скла буде повністю відповідати вашим побажанням.

Особливості силікатних штукатурок

В основі фасадних силікатних штукатурок використовується в якості в’яжучого компонента силікатне скло. В результаті розчин відрізняється поліпшеною адгезією, особливо в тих випадках, коли потрібно обштукатурити силікатну цеглу.

Цей вид штукатурки, як і інші мінеральні суміші є САНУЮЧИХ і хорошою профілактикою грибків і плісняви. Штукатурна маса до застигання відрізняється підвищеною лужністю, тобто є активним САНІТАЙЗЕР зараження фасадів. Надати відтінок можна або за допомогою фірмового колоранта або силікатної фарби.

Силікатні штукатурки виробляються Caparol, ці продукти доступні в якості складів професійного застосування, рідко популярних у звичайних споживачів, які купують ALPINA. Вони доступні покупцям в серії Solytol, це:

  • Sylitol Fassadenputz – штукатурка має теплоізоляційні наповнювачі, має високий ступінь білизни, забезпечують несучу здатність фасаду і рекомендуються для каркасних будинків. Крім цього дані покриття набухають від вологи, не жовтіють, а також є екологічно-чистим продуктом;
  • Capatect Si-Si Fassadenputz K, R – декоративна фасадна силікатна штукатурка з додаванням дисперсій. Цей вид штукатурки рекомендується в якості фінішного покриття в системах CapatectStandard A, B.

Caparol випускає готові до застосування фасадні силікатні штукатурки в відрах по 25 кг (не потребують розведення). Цей продукт нічим не відрізняється за якістю від акрилових штукатурок та іншої аналогічної продукції. Цей вид штукатурки доступний в білому і прозорому варіанті з можливості колорування по ColorExpress.

Що вибрати для штукатурення саманного, цегляного будинку або ж пінобетону

Покупці інтернет-магазину «Ізосев» часто стикаються з проблемою вибору штукатурки. Якщо мова йде про утеплення фасаду, краще слідувати системним рекомендаціями виробника і купувати продукти відповідно до обраної технологією. Відповідно, Classic, Standard, LongLife або Carbon. Силікатні штукатурки використовуються в серії утеплення Caparol Capatect Standard. Що ж робити, коли потрібно просто обштукатурити наявний фасад?

У цьому випадку простіше дотримуватися загальних рекомендацій, що фасадні силікатні штукатурки використовуються в обробці каркасних будинків, так як утворюють міцну основу, що несе. Крім цього їх використовують для штукатурення силікатної цегли, наприклад, якщо утеплювач ставиться між зовнішніми і внутрішніми стінами. Для бетону краще купувати силіконові склади.

Силікатна фасадна штукатурка буде хорошим вибором для ремонту обсипаються фасадів в поєднанні з серією для реставрації Histolith. Особливо в тих випадках, коли власник не хоче використовувати склади на основі вапна.

Купуючи цей вид фасадної штукатурки, ви отримаєте несе фасад з відмінними експлуатаційними характеристиками. Фасадна силікатна штукатурка – це відмінний варіант для відновлення, на перший погляд, невідновних фасадів. Причому відмінною рисою штукатурок від Капарол є можливість тонування в масі.

Наш інтернет-магазин «Ізосев» завжди поряд з вами!

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.