Грунтовка водорозчинна Alpina – преміальна якість недорого

Традиційно грунтовка водорозчинна Alpina виготовляється на дисперсійній основі, що забезпечує складу високу адгезію. Варто особливо відзначити, що завод ALPINA входить до німецького концерну DAW, який вже протягом більш ніж 100 років створює нові продукти для європейського будівельного ринку та виробляє революційні лакофарбові матеріали.

Саме власник DAW у минулому створив дисперсію Caparol. І, купуючи ALPINA, ви можете бути впевненими, що купуєте кращі дисперсійні склади не лише на ринку України, а й Європи. При цьому бренд ALPINA виробляє та продає бюджетні ЛФМ, які мають набагато меншу вартість, ніж Caparol. Але економія реалізована не на шкоду якості та властивостям. Просто споживач отримує більш бюджетну фарбу преміального класу.

Грунтовки водорозчинні Alpina представлені такими продуктами

Як завжди асортимент грунтів ALPINA представлений універсальними та спеціалізованими складами. Пропозиція поповнена також концентратами, що використовуються, насамперед, для регулювання адгезійних якостей ґрунту та вирішення низки будівельних проблем. Наприклад, коли потрібно забезпечити максимальну довговічність фінішного шару та фарби. Ними користуються зазвичай майстри.

Для домашніх робіт компанія стала орієнтувати покупців щодо мікробіоцидного складу, що перешкоджає утворенню цвілі. Це на кшталт сучасних тенденцій, що краще передбачити ситуацію, ніж марно боротися із проблемою. Якщо ви знаєте, то у стародавньому світі будинки, уражені цвіллю, просто спалювали. Зараз можна прибрати цвіль із житлового приміщення, але можна не допустити її появи.

В цілому, грунтовка водорозчинна Alpina представлена складами для інтер’єрів та екстер’єрів, зокрема:

 • універсальним ґрунтом, знятим із виробництва;
 • ґрунтовкою проти цвілі, що вважається стандартом при обробці житлових приміщень, забезпечуючи здоровий мікроклімат та хорошу адгезію;
 • універсальним професійним ґрунтом серії Expert для всіх видів підкладок Alpina EXPERT Grundierung auf Gips;
 • концентратом для професійних робіт та створення покриттів, стійких до розтріскування та механічних пошкоджень Alpina EXPERT Grund-Konzentrat – для високопоглинаючих підкладок;
 • пігментованим ґрунтом для структурних та декоративних штукатурок Alpina EXPERT Grundierung unter Putz;
 • ґрунтовкою для зовнішніх робіт та старих дисперсійних покриттів Alpina EXPERT Akryl Grund на акриловій основі.

Політика виробника така, що із призначенням ґрунтувальних сумішей можна визначитися за назвою продукту. Тим не менш, водорозчинна грунтовка ALPINA представлена ​​професійними продуктами, для вибору яких потрібні роз’яснення. Наші фахівці також дають роз’яснення щодо цього.

Основні якості та властивості грунтувальних сумішей ALPINA:

 • вирівнюють поглинаючі здібності підкладки;
 • забезпечують високоякісну адгезію;
 • знижують витрати фарби;
 • покращують експлуатаційні властивості фінішного шару, збільшуючи його довговічність;
 • дозволяють провести ремонтні роботи складних стін – зруйнованих, що розтріскуються, з високою поглинаючою нерівномірною здатністю за допомогою ґрунту-концентрату.

Скористайтеся порадами професіонала, якщо вибираєте грунтовки водорозчинні серії EXPERT або купуйте універсальну грунтовку проти цвілі для оновлення інтер’єру у вас вдома.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.