Захисні воски в якості декору та захисту стін

Воски є одним з найпопулярніших захисних покриттів, історія появи та використання яких сягає глибокої давнини. Є і сучасні склади, які використовували для покриття фасадів та інших елементів декору ландшафту. Головна особливість, яку забезпечують захисні воски, це гидрофобность і виявляється візуально глибокий рельєф покриття.

Що собою являє марсельській віск

Марсельський віск – це певний вид облицювальних восків, який призначений для підвищення стійкості покриттів до механічних і атмосферних пошкоджень. Його наносять вологою губкою, не докладаючи зусиль. Віск може бути тонований пігментами, перламутром або блискітками. У його завдання входить прояв красивою дикої фактури декоративного каменю.

За консистенцією марсельський віск являє собою пасту, яка наноситься за допомогою венеціанської кельми. Фактично являє собою специфічне декоративне покриття. Гідрофобні властивості, зміцнення підстав настільки, щоб захистити від механічних пошкоджень визначає і ступінь захисту декоративного облицювання.

За результатом воски можна порівняти з блакиті і лессировками, але відрізняється не тільки ефект нанесення, але і склад захисної суміші. Як правило, воски є прозорими, але можуть тонуватися за допомогою спеціалізованих пігментів.

Чим захисний віск відрізняється від лаку та іншого покриття

Віск відрізняється від лессировок і лаком складом. Воскова основа робить покриття більш екологіченскі чистим. Лак робиться на спиртовій основі, використовуючи досягнення виробництва ЛФМ. Лак може давати покриття матові або глянцеві. Воски дозволяють отримувати красиві матового-глянцеві покриття з структурою що переливається. Використовуючи захисні воски Капарол або Альпіна, ви гарантуєте собі відмінний результат.

Інтернет-магазин «Ізосев» запрошує до постійної співпраці дизайнерів-інтер’єрів і пропонує захисні воски від простих до декоративних. У нас багато цікавих новинок ЛФМ і обробки з унікальною фактурою і видом покриття.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.