Структурні покриття і фарби – нові грані декоративного оздоблення стін

Структурні покриття і фарби – це різновид декоративних оздоблювальних матеріалів, що займають положення між штукатурками і фарбами. Вони виготовляються на основі, восків, емалей, лаків з різним базовим складом з додаванням мінеральних наповнювачів, металізованих порошків. В результаті при нанесенні на абсолютно рівних стінах виходять цікаві оптичні ефекти. Декоративні фарби – це альтернатива фактурних штукатурок, що рятує від необхідності проведення додаткового ремонту.

Декоративні фарби з ефектами

Найпоширенішою і доступною вважається декоративна фарба для стін з наповнювачами, частіше за все для цих цілей використовується кварцовий пісок. До складу лакофарбових покриттів додаються великі частки кварцу або доломіту. В окремих випадках можуть використовуватися полімерні наповнювачі. Тоді фарба набуває додаткові теплоізолюючі якості і більш виражену фактуру, так як полімери можуть мати більший обсяг при малій вазі. Покриття з додаванням порошку мармуру частіше називають венеціанською штукатуркою.

Структурні фарби можна розділити на категорії:

  • з мінеральними наповнювачами;
  • підвищеної в’язкості для додання фактури;
  • з металізованими наповнювачами і перламутром.

Перераховані види фактурних складів дозволяють одержувати покриття, схожі на ексклюзивний текстиль, зріз каменю або металу. Різноманіття колірних забарвлень, глибокі відтінки палітри дають можливість реалізувати практично будь-які ефекти на стінах без використання трудомісткою штукатурної техніки.

Майстри рекомендують купити декоративну фарбу за умови декорування гладких стін. Між шарами покриття при використанні ексклюзивних складів утворюються міцні еластичні зв’язку, що перешкоджають утворенню дрібних тріщин на протязі всього терміну експлуатації.

Декоративні фарби з ефектами дають можливість отримати різні фактури. Компанії Caparol (Capadecor) і Alpina випускають ряд унікальних складів. Великою популярністю користується декоративна фарба шовк, до популярних продуктів належить чорна структурна фарба і покриття «під оксамит».

Брендові фарби

Брендові декоративні фарби з ефектами, як правило, це ексклюзивні склади. Їх можна придбати у одного виробника, а рецептури тримаються в секреті. Хорошим прикладом може стати фактурна фарба Caparol Arte Lasur. Цей вид фарби може використовуватися на гладких і фактурних стінах, дає ефект перламутровою шовкової блакиті. Вона випускається в матовому і глянсовому варіанті для задоволення різних запитів дизайнерів. Це делікатна декоративна фарба шовк для власників квартир, які віддають перевагу благородну непомітну обробку.

Серед покупців популярна металізована структурна фарба Caparol Metallocryl. Йдеться про покриття підвищеної в’язкості, завдяки чому на стінах утворюється фактура, характерна для текстильних покриттів. Вона випускається в сріблястому і золотом варіанті. Капарол також пропонує венеціанську штукатурку Diperla.

Вражаючий асортимент фарб доступний у бренду Alpina. Серед покупців популярна декоративна та структурна фарба шовк Metall Effect, структурна фарба Impression Effect і іскриста в променях світла – Crystall Effect. Для отримання ефекту розтріскування на стінах використовується лак Alpina Effekt Antique.

Захисні властивості декоративних фарб

Будь-які якісні фарби грають роль захисних покриттів. Після висихання вони утворюють міцний верхній шар. Акрилові склади відносяться до категорії водорозчинних фарб, тому можна міняти відтінок залежно від ідеї. Вони не утворюють плівку, але впливають на міцність між шарами покриття завдяки особливому складу.

На відміну від лаків, також володіють рядом захисних і декоративних властивостей, акрилові, акрилатні і латексні склади після висихання утворюють покриття, повністю дихаючі і стійкі до пошкоджень.

Інтернет-магазин Ізосев пропонує першокласну лакофарбову продукцію і асортимент будівельних матеріалів. Запропоновані товари дозволяють виконати ремонтні роботи на високому професійному рівні. Їх всього вибору лакофарбового асортименту рекомендуємо подивитися нашу ексклюзивну серію за бюджетною ціною. Це декоративна фарба Caparol і Alpina.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.