Системи теплоізоляції фасадів Caparol

Подорожчання енергоресурсів і розвиток технологій призвів, очевидно, до економії. Навіщо платити більше і – одночасно – завдавати шкоди планеті? Цим питанням задаються не тільки звичайні жителі приватних будинків, для яких індивідуальне опалення – це життєво-важливий процес. Відповідно, мають значення і фінансові, і трудові витрати. Технологіями утеплення або пассивизации будинків займаються цілі наукові групи і дослідні інститути. Досвід утеплення концерну DAW сягає своїм корінням в 1950 рік, зараз системи теплоізоляції фасадів Caparol представлені чотирма напрямками в серії Capatect.

Саме ці рішення і продукцію для них ви знайдете в цьому розділі нашого інтернет-магазину. Відмінною рисою Caparol є поставка основних і додаткових матеріалів теплоізоляції «під ключ». Споживачеві незалежно від його статусу не потрібно думати, що буде потрібно для виконання робіт. Досить скористатися рекомендаціями виробника.

Багато хто скаже, що не всі собі можуть дозволити Caparol, але команда інтернет-магазину «Ізосев на підставі свого досвіду утеплення об’єктів різного типу може сказати, що кожен житель України може собі дозволити високоякісне утеплення фасадів Caparol Capatect. Наймолодші версії – це стандартне і звичне утеплення за бюджетною ціною. Але якість його виходить вище, якщо ви це робите самостійно і не вибираєте преміальні матеріали для цих цілей.

Як визначитися і вибрати систему теплоізоляції для будинку або будівлі

Серія Capatect пропонує чотири технології теплоізоляції, що відрізняються використовуваними матеріалами для цих цілей. Звичайно, кожному покупцеві можна і потрібно порекомендувати дорогу версію Capatect Carbon, але в багатьох випадках це надлишково щодо пропонованих технічних вимог. Особливо при обмеженому бюджеті.

Caparol Capatect пропонує покупцям 4 серії, кожна з них представлена ​​в слабозаймаэмому і негорючому варіанті.

Caparol Capatect Classic

Classic – це мінімальний пакет утеплення, набуваючи яку пакетом «під ключ» ви отримаєте відмінну теплоізоляцію фасаду при малих витратах. Вона заснована на добре відомих матеріалах, але зроблені вони Caparol, а це добре відомий виробник, який дотримується екологічних норм. Що особливо важливо для мінеральних утеплювачів, що використовуються для ціх цілей.

Як утеплювач запропоновані плити з мінерального наповнювача, зручні для штукатурення Capatect-MW-Fassadendämmplatte 100 і пінополістирол Capatect Dalmatherm 034, виготовлений за спеціальною технологією Капарол і відноситься до класу жорсткого пінопласту WDVS.

Виробник пропонує покривати ці матеріали з сіткою Capatect Gewebe силіконової, посиленою силоксановой або декоративною структурної штукатурної сумішшю з силіконовою смолою AmphiSilan Fassadenputz. Фарби рекомендуються гідрофобні, що підсилюють несучу здатність теплоізоляційного шару Capatect-SI-Fassadenfinish 130 на силікатної основі.

Цей вид утеплення підходить для дерев’яних будинків, які ще піддаються усадці, каркасних будинків, багатоповерхових та індивідуальних житлових будинків. Ви отримаєте теплий фасад, який нє розтріскується та прослужить без ремонту 15-20 років. Після цього терміну буде потрібно нанести фінішне лакофарбове покриття.

Цей вид утеплення ідеально підходить для декоративного оздоблення фасадів.

Caparol Capatect Standard

Здавалося б, система утеплення Caparol Capatect Standard повинна бути дорожчою, ніж попередня Caparol Capatect Classic. Але на практиці це не так. Classic – це універсальний класичне утеплення відповідно до сучасних норм, тому запропонований мінеральний і полістирол утеплювач з оштукатурюванням силіконової сумішшю.

Якщо вас цікавить мінімальний бюджетний варіант, купіть Caparol Capatect Standard. До складу системи входять добре відомі оздоблювальні матеріали. Знову ж це полістирол класу EPS і плити з мінерального утеплювача. Оштукатурювання плит з армуванням рекомендується за допомогою недорогої мінеральної суміші Capatect Standard Mineral Unterputz Grau.

Оздоблення фасаду представлено ​​мінеральними, силікатними, акриловими, силіконовими складами на будь-який бюджет, а також камінцевою структурною штукатуркою, яка потребує забарвлення. Забарвлення рекомендується силікатної, силоксановой і силіконової фарбою. В результаті ви отримаєте покриття, що самоочищається, гідрофобний теплий фасад, який не тріскається, може бути декорований за бажанням і пофарбований якісної дисперсійної фарбою.

Погодьтеся такий «Стандарт» за досить бюджетною ціною є преміальної версією утеплення в Україні. Якщо ж деякі матеріали Caparol вам здадуться дорогими, а в них використано більш дорогу сировину і вище вимоги щодо утримання летких речовин, ви можете купити фасадні штукатурки і фарби Альпіна у нас же.

Ми рекомендуємо серію ALPINA Expert, в неї входять і легендарні білі фарби ALPINA, але з поліпшеною рецептурою. Ці продукти будуть трохи поступатися за екологічними характеристиками Caparol, але забезпечать високоякісну обробку фасаду. Крім цього представлені спеціалізовані фарби Альпіна для поновлення меблів, фарбування радіаторів і вікон.

Caparol для цих цілей пропонує також спеціалізовані та цікавіші за результатом склади. Це пластіфіціруемая обробка, оновлення старих емалевих покриттів за допомогою перловою емалі і інші варіанти.

Caparol Capatect Longlife

Longlife більше орієнтована на будівлі і споруди, де ремонт фасаду проводиться рідше. Система включає унікальні оздоблювальні матеріали для фасаду на основі наноструктурних технології NGQ. Використовуючи цей варіант обробки, ви можете бути впевненими, що фасад збережє свій яскравий колір і стан протягом 30 років.

Ця система теплоізоляції і облицювання може бути використана для сильно пошкоджених об’єктів, забезпечуючи несе захисний кожух фасаду, який подовжує термін експлуатації будівлі або будинку. В індивідуальному будівництві це можуть бути пошкоджені саманні будинки, яким з Капарол можна дати друге життя, не витрачаючи кошти на перебудову коробки будинку.

Caparol Capatect Carbon

Пропонована система теплоізоляції Caparol Capatect Carbon підійде для преміальної обробки каркасних будинків або швидко збірних модульних будівель для додання міцності фасаду, порівнянної зі звичайним кам’яним будинком. Якщо мова йде про багатоповерхових будівлях, адміністративних і виробничих будівлях Caparol Capatect Carbon забезпечить теплоізоляційне покриття, що не вигоряє кольором протягом декількох десятиліть без підтримуючого ремонту.

Caparol Capatect Carbon рекомендується для преміальних індивідуальних проектів каркасного будівництва або адміністративних будівель і споруд. Приємним доповненням є можливість фарбувати будівлі в темні відтінки, це витримується системою коефіцієнт світлості, недосяжним для інших ЛФМ.

Що пропонує «Ізосев»

Працюючи з інтернет-магазином «Ізосев» ви завжди можете за лояльними цінами придбати всю популярну продукцію та системи теплоізоляції фасадів Капарол зі складу, замовити більш рідкісні ЛФМ і будівельні матеріали, отримати знижку на всі найменування до 20% в період акцій. Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі наших пропозицій першими.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.