Грунтовки прозорі водорозчинні – універсальні адгезійні розчини

У будівельній практиці грунтовки прозорі водорозчинні відносяться до універсальних засобів підвищення адгезії між підставою обробки і мінеральною сумішшю. Грунтовальние розчини можуть виготовлятися на різній основі, причому підбір грунтів і ЛФМ для обробки стін і стель здійснюється відповідно до обраного складом фарб і оздоблювальних матеріалів. Однак, в цілому, грунти водорозчинні на акрилової дисперсії є не тільки універсальними, а й найкращими за силою адгезії.

В інтернет-магазині «Ізосев» представлені фірмові склади грунтовок Капарол і Альпіна на основі високоякісних акрилових дисперсій концерну DAW. Це дійсно високоякісні грунти, виконані на основі синтетичної дисперсії, що забезпечує відмінну адгезію навіть поверхнях, що обсипаються.

Які властивості відрізняють дисперсионную ґрунтовку

Перевагою водорастворимой грунтовки є той факт, що в складі не присутні хімічні розчинники. Це означає, що грунт є екологічно-чистим і може застосовуватися в дитячих кімнатах та установах, спальнях без загрози викликати алергію або симптоми отруєння.

Іншим плюсом є дисперсія, що забезпечує хорошу адгезію і глибоке проникнення грунтовального складу. В інших рецептурах замість синтетичних дисперсій використовується вапно, оліфа, різні вила клейових складів, включаючи силікатний клей, ПВА і інша сировина. Недоліком таких рецептур є недостатня адгезія, недостатне зв’язування покриттів, що обсипаються, вимогливість до вибору ЛФМ в залежності від складу фарби.

Дисперсійні склади повністю універсальні. Це найбільш «сильні» грунти, які використовуються для найбільш відповідальних рішень. В тому числі, для вимогливої ​​декоративної штукатурки. Запропоновані склади можуть використовуватися для ремонту будівель, що реставруються, у продажу є мікробіоцідний розчин проти цвілі.

Які плюси від роботи з «Ізосевом»?

У чому плюс роботи з інтернет-магазином «Ізосев»? Перш за все, в асортименті, що полегшує вибір. У нас представлені тільки затребувані позиції продукції Капарол і Альпіна. Всю продукцію можна купити з великими знижками. У нас ви можете ЛФМ и вироби з асортименту Капарол і Альпіна.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.