Матеріали для дерева ALPINA – бюджетні ЛФМ із прогнозованим результатом

Пропоновані матеріали для дерева ALPINA представлені широкою різноманітністю ЛФМ, які рекомендуються експертами для якісного ремонту. Незважаючи на те, що бренд ALPINA в порівнянні з Caparol випускає бюджетні продукти, це високоякісні фарби та лаки, що дозволяють захистити деревину або надати їй декоративних якостей на тривалий термін.

У чому перевага матеріалів для дерева ALPINA

Асортимент продукції представлений емалями для покриття столярних виробів, насамперед вікон, дверей та меблів. ЛФМ можна купити в матовому та глянсовому варіанті. ALPINA виробляє якісний корабельний лак та інші універсальні матеріали з прозорою основою. З їхньою допомогою можна виконати ремонтні роботи з максимально доступною якістю, але без зайвих витрат.

Інтернет-магазин «Ізосєв» рекомендує матеріали для дерева ALPINA замість аналогічних продуктів Caparol. Основна відмінність їх полягає у складі, а саме у змісті летких канцерогенів. При цьому ЛФМ ALPINA характеризуються вмістом ЛОС у межах європейських стандартів, що набагато нижче, ніж у інших виробників. Особливо з огляду на те, що такі стандарти в Україні взагалі не передбачені.

Емалі Альпіна: купіть для оновлення меблів та фарбування вікон

Якщо у вас попередньо пофарбовані вікна, але хочеться привести їх у більш привабливий вигляд, то після очищення та зняття старої фарби, рекомендуємо використовувати емалі ALPINA. Вони запропоновані у прозорому та пігментованому варіанті. Біла фарба ALPINA відрізняється покриваністю, ощадливою витратою, рівномірною поверхнею після висихання, механічною стійкістю, а також красивою глянсовою або матовою фактурою в залежності від вибору продукту. Ця фарба прослужить від 5 до 15 років, зберігаючи свій первісний зовнішній вигляд.

Ці ЛФМ застосовують для фарбування меблів, вікон, дверей та інших столярних виробів. Ви будете задоволені отриманим результатом.

Лаки для дерева ALPINA

Бренд Альпіна відрізняється тим, що випускає продукцію зі зрозумілим призначенням, яке простежується у назві. Відносно ЛФМ для дерева спосіб застосування описаний в інструкції та на упаковці. Запропоновані лаки на прозорій основі є у кількох варіантах. При цьому яхтний лак ALPINA є одним із найкращих у своєму класі.

Зауважте, що деякі матеріали для дерева ALPINA можуть використовуватися для фарбування металу.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.