Спеціальні продукти для цоколя: захіст та оздоблювання

Утеплення цоколя будівлі, споруди або індивідуального будинку вимагає особливої ​​технології монтажу. Вона передбачає антисептичні заходи за допомогою фунгіцидних грунтовок і захист фундаменту від води за допомогою бітумних складів або руберойду. Інтернет-магазин «Ізосев» може запропонувати професійні будівельно-оздоблювальні матеріали для цих цілей. Перш за все, спеціальні склади для цоколя, які виробляються Caparol.

Чому важливо приділити більше уваги утеплення цоколя, ніж стін

При проведенні теплоізоляційних робіт багато наші покупці випускають з уваги необхідність утеплення і гідроізоляції цоколя. Крім цього будуть потрібні додаткові будівельні роботи з влаштування теплої вимощення. Для цього ви можете скористатися утеплювачем і будівельними матеріалами Caparol.

Як можна заощадити час і гроші

В даному розділі інтернет-магазину «Ізосев» у вас є можливість купити спеціальні продукти для цоколя. Це гідроізолюючі бітумні клеючі суміші Caparol (Капарол) Capatect Klebe- und Dichtungsmasse 114, які дозволяють відмовитися від цілого ряду робочих процесів, заощадити час і гроші. На підготовлений фундамент і вимощення досить нанести пропоновані бітумні розчини і наклеїти ізолюючий утеплювач Capatect-Perimeterdammplatten. Після цього ви можете вільно проводити будівельний монтаж цокольній плитки, отримавши в підсумку цоколь, що не промокає, і вимощення з прекрасними теплоізоляційними властивостями.

Тепловтрати від неутепленої вимощення

Якщо у вашому будинку не зроблене тепле вимощення і не утеплена підлога житлових і підсобних приміщень, все тепло буде йти в навколишній простір. З цієї причини ми рекомендуємо не тільки утеплювати стіни, але і уважно поставитися до обробки цоколя і влаштуванню теплої вимощення. Ці роботи доповнюються пристроєм теплої підлоги з шаром утеплювача.

Як отримати знижки в інтернет-магазині «Ізосев»

Якщо вам потрібні спеціальні продукти для цоколя, рекомендуємо підписатися на нашу розсилку акційних знижок. Ви дізнаєтеся про них першими! Знижки на будівельно-оздоблювальні матеріали Капарол і Альпіна в інтернет-магазині «Ізосев» досягають 20%.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.