Фасадні силіконові фарби – продукти серії «Caparol Clean Concept»

Представлені продукти в цьому розділі випускаються в рамках серії та концепції фасадних покриттів Caporol Clean Concept. Запропоновані фарби, перш за все, відрізняються властивостями самоочищення і найбільше підходять для будівель, споруд та висотних будинків, стіни яких ніколи не піддаються очищенню. Іншими словами, купуючи фасадні силіконові фарби, ви завжди милуватиметеся яскравими і чистими фасадами, що не утворюють усадкових тріщин.

У розділі покупці магазину «Ізосєв» можуть придбати фасадні силіконові фарби зі 100% вмістом силіконових смол або з невеликим обсягом функціональних добавок. Наприклад, Caparol AmphiSilan-Plus може бути рекомендована покупцям, які хочуть купити еластичну силіконову фарбу для «чистого фасаду», при цьому їхня будівельна конструкція покрита мінеральною штукатуркою з високим вмістом вапна.

 

Фасадні силіконові фарби Капарол та їх ціна

Чисті фасадні силіконові фарби Капарол виявляються вдвічі дорожчими за найбюджетніші пропозиції українського виробництва. При цьому споживач отримує ЛКМ не лише стабільної, а й вищої якості з низьким вмістом летких канцерогенів, що відповідають нормам ЄС.

Силіконові фарби Caparol спеціальних серій, наприклад AmphiSilan-Plus, є спеціалізованими продуктами, розрахованими на покриття з унікальними характеристиками. В даному випадку, з високим вмістом вапна. Силікати, що входять до складу, забезпечують несучу здатність барвистому шару, який добре дифундує в підкладку, а також маэ поліпшену гідрофобність. При цьому покриття є мікропористим, що не утворює консервуючої плівки, що характерно для силікатних фарб деяких виробників.

 

Caparol – це насамперед бездоганні споживчі якості ЛФМ

Коли споживач хоче купити фасадні силіконові фарби, він орієнтується на основні якості цих продуктів – здатність до самоочищення та еластичність, що протистоїть тріщинам. У розумінні експертів компанії Капарол ЛФМ на основі силікону повинна мати ще цілу низку якостей і характеристик.

Перерахуємо деякі з них:

  • зносостійкість;
  • гідрофобність;
  • мікробіоцидні властивості;
  • без розчинників;
  • готовність до застосування;
  • для покриття мінеральних штукатурок.

Спеціалізовані силіконові фарби Caparol мають капілярно-гідрофобну структуру, краще захищаючи фасади від вологи. Ця властивість потрібна для захисту фасадів будівель поблизу водойм та річок. У таких продуктах використовується спеціальна композиція силіконових смол, які одночасно утворюють водовідштовхувальні покриття та шар фарби, здатний до дифузії водяної пари.

Такі якості ЛКМ на силіконовій основі може забезпечити лише великий концерн зі своєю науковою базою. Так що ми рекомендуємо купувати продукти Caparol як преміальні та високотехнологічні, здатні вирішити будь-які проблеми ремонту будинку, квартири чи споруди.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.