Фарби Alpina – для завжди вдалого ремонту

Рекомендовані фарби Alpina – це ЛФМ для кінцевих споживачів. Причому компанія значно спростила вибір продукції та використовує інформативні назви, що сприяють швидкому вибору. Наприклад, крім легендарної фарби AlpineWeiss, яка ще зовсім недавно красувалася на кожному будинку в провінційній Європі, в асортименті доступні ЛФМ «Для дитячої кімнати», «Для кухні та ванної», «Зносостійка інтер’єрна» або «Перевірена роками». Споживачу залишається лише вибрати назву за призначенням товару, що купується.

В асортименті Alpina запропоновано дві лінії фарб: класична Alpina та Alpina Expert для професіоналів. Як флагманський продукт використовується латексна фарба, є дисперсійні, а також традиційно популярні акрилові суміші з різними присадками.

До класу фарб можна віднести декоративні маси для прикраси стін, вони доступні в окремій категорії продуктів. Запропоновані також фарби для дерева, металу, меблів та радіаторів. Все це унікальні продукти, що заслуговують на увагу споживачів.

Alpina – це бюджетний вибір для преміального результату

Виробник Alpina дбає про своїх споживачів, яким не потрібно вникати в рецептуру, тип сировини та інші особливості при виборі ЛФМ. Достатньо вибрати фарбу за якостями. Наприклад, для дитячої кімнати пропонується ЛКМ без шкідливих добавок та летких канцерогенів, стійка до стирання та миття. Склад не вказаний, але, швидше за все, йдеться про фарбу з латексу, широко представлену в асортименті компанії. Те саме стосується ЛФМ для кухні та ванної, яка розрахована на експлуатацію у вологих приміщеннях.

«Надійна» та «Перевірена роками» – це фарби, стійкі до стирання, УФ-випромінювання, вигоряння, залежно від обраної сфери використання. Досить визначитися, для чого ви купуєте фарбу, а також із бюджетом. Після цього просто зверніть увагу на відповідну назву та сміливо купуйте.

 

Особливі ЛФМ від Alpina

Переваги фарби Alpina:

  • бюджетна ціна, порівняно з преміальними матеріалами;
  • містить якісну сировину концерну DAW з низьким обсягом летких канцерогенів;
  • при малій витраті має відмінну покривну здатність;
  • не вимагає спеціальних навичок для нанесення.

Фарби Alpina в залежності від призначення захищають стіни від ураження грибками та цвіллю, відмінно «тримають» пігмент і не вигоряють, при використанні легко наносяться за рахунок еластичної однорідної емульсії. Латексні та силіконові фарби ефективно протистоять розтріскуванню стін. Відмінна адгезія та захист від вологи захищає підкладку стіни від руйнування всередині та поза приміщенням.

Чим відрізняються латексні та силіконові фарби Alpina

Для багатьох споживачів фарби Alpina на основі латексу та силікону мають схожі фізико-хімічні показники. Це лише справедливо щодо двох затребуваних споживчих якостей – еластичності та відштовхування води. Інтер’єрні фарби Alpina представлені переважно продуктами на основі латексу з різними добавками.

Латексну фарбу можна мити, але вона не може використовуватися зовні будівлі чи будинку. Для цього використовуються силіконові фарби. Вони також еластичні, відштовхують воду і вологу, але ще стійкі до вуличних забруднень, рівномірно пропускають вуглекислий газ, добре протистоять утворенню тріщин і не вигоряють.

Латексні фарби Alpina на відміну від інших пропозицій дуже стійкі до стирання. Вони екологічно чисті, тому що зроблені на основі органічної сировини. Майже не мають запаху. Так що їх можна використовувати для фарбування дитячих, кухонь, ванних кімнат, залів басейнів, а також усередині торгових центрів та офісів, де регулярно проводиться вологе прибирання. Це універсальна фарба для інтер’єрів.

Усі фасадні фарби Alpina можуть використовуватись в інтер’єрі. Вони забезпечують захист від вітру, вологи та відштовхують бруд. Асортимент представлений дисперсійними, силіконовими та силікатними складами, вибір яких залежить від особливостей вашого фасаду.

За консультацією рекомендуємо звернутися до наших консультантів. Інтернет-магазин «Ізосєв» дає відмінні знижки та можливість зробити преміальний ремонт із бюджетними витратами. Зверніть увагу на безкоштовну доставку, купуючи товар на суму від 3000 грн.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.