Грунтовка – для бетону, декоративної і венеціанської штукатурки

Грунтовка являє собою спеціальний склад на основі клеющіх основ, смол, бітумів, плівкоутворюючих і полімеризуються речовин, що поліпшують зчеплення (адгезію) шарів обробки стін і стелі. У продажу можна зустріти цілий ряд продуктів, що розрізняються по застосуванню, характеру адгезії і типу матеріалів, для яких вона рекомендована. Найбільш популярні серед майстрів грунтовки глибокого проникнення для цементних штукатурок типу Бетонконтакт і акрилова дисперсія. У практиці нанесення декоративного оздоблювального шару використовується кварц-грунт, що містить мелкодисперсную фракцію кварцу.

Інтернет-магазин Ізосев в Дніпрі пропонує найширший професійний асортимент грунтовок Caparol і Alpina для декоративних покриттів, венеціанської штукатурки і бетону. Запропоновані брендові склади допоможуть виконати будь-які роботи по оформленню стін і стель за допомогою пластичних мас.

Грунтовка – поява і розвиток технології

Різноманітність грунтовок, представлених в будівельних магазинах, передбачувана досвідом, отриманим будівельниками за багато століть до нашого часу. Особливості застосування грунтовок стін пов’язані з мистецтвом створення фрески. Багато зображень зберегли свої первозданні риси завдяки специфіці нанесення. Фрески не просто розписувалися, а створювалися за рахунок забарвлених пігментами ділянок з глини.

Багатошарове зображення в результаті представляло собою монолітне покриття завдяки використаному натуральному грунту. Для цих цілей використовувалася вапно як прискорювач висихання глибокого проникнення, куряче яйце, різні органічні клеї й віск. Сучасна грунтовка, що складається з адгезивних матеріалів, також входять в будівельні суміші, являє собою поліпшені рецепти минулого. Вони доповнені сучасними інгредієнтами.

Склад і наповнювачі

У складі грунту можна зустріти композиції полімерних добавок (наприклад, в полімерній грунтовці), синтетичні смоли (епоксидні ґрунти), водорозчинні ґрунтувальні суміші на основі акрилової дисперсії, набір мінеральних наповнювачів, які виступають як сполучні елементи. Асортимент надзвичайно широкий. Пропонуємо Вам ознайомитися з ним докладніше для виконання декоративного оздоблення та ефективного застосування шпаклювальних сумішей.

Вартість грунтовки

Ціна грунтовки повністю залежить від складу і типу покриттів. Наприклад, для гіпсових штукатурок грунт застосовується тільки перед фінішним вирівнюванням. Будь-які алебастрові склади наносяться в один шар, товщина якого становить 3-5 см. Для поліпшення сполучних властивостей використовують кварц-грунти, що поєднують мінеральні наповнювачи, плівкоутворювальні речовини і клеї, для поліпшення зчеплення.

Звертаємо увагу, що грунт потрібно вибирати за деякими складовими:

  1. Рецептура, що підходить під тип використовуваних будівельних сумішей.
  2. Бренду, добре зарекомендував себе на ринку.
  3. Змісту інгредієнтів в складі.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів Ізосев в Дніпрі пропонує різноманітність оздоблювальних матеріалів і мінеральних добавок для обробки приміщень декоративними штукатурками. У нашому магазині представлений професійний асортимент Caparol і Alpina, до формувальних і штукатурних сумішей ви можете купити грунтовку з тієї ж серії.

Поради щодо вибору

До вибору грунтовки для виконання декоративної штукатурки потрібно ставитися з увагою. В основному майстри рекомендують використовувати ґрунтовку глибокого проникнення. Крім того, речовини, що поліпшують адгезію, додаються і в суху будівельну суміш. Це може бути плитковий клей, ПВА, вапно, олійна фарба, клей для шпалер. Ці складові присутні в рецептурі обробки поверхонь «під камінь» на основі цементних штукатурок.

Декоративні штукатурки вимагають нанесення якісного адгезивного шару. Рекомендуємо використовувати між шарами покриття якісний кварц-грунт. Кращим інгредієнтом для декоративних штукатурок вважається акрилова грунтовка на основі дисперсії. Її додають до більшості формувальних сумішей для поліпшення зчеплення.

Дорога рецептура має на увазі малі витрати матеріалу і його високу адгезію. Перед придбанням ознайомтеся з карткою товару та відгуками.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.