Грунтовки ALPINA – бюджетні спеціалізовані продукти для підвищення адгезії та захисту підкладок

Недорогі грунтовки ALPINA є якісним та бюджетним продуктом, що забезпечує високий рівень адгезії між матеріалами, що використовуються під час ремонту. Серія представлена ​​трьома видами ґрунтів – водорозчинних ґрунтовок, на основі розчинника та мікробіоцидними розчинами проти цвілі та грибків. Найбільш популярними вважаються ґрунтовки проти цвілі на стінах та деревині. Це якісні та недорогі продукти, які дозволяють позбутися неприємних особливостей стін, перекриттів та стінових покриттів швидко та надійно.

Грунти на основі розчинника

ALPINA пропонує споживачам кілька видів концентратів та розчинників для приготування якісних ґрунтів. Вони менш екологічні та бюджетніші в порівнянні з акрилатними та іншими водорозчинними грунтами, але чудово виконують свої завдання, забезпечуючи необхідну адгезію. Очевидно, що дані ґрунти рекомендовані для ЛКМ та поверхонь, оброблених складами з розчинниками. Концентрати значно зменшують витрати на покупку адгезійних складів і дозволяють приготувати потрібний обсяг ґрунтувальних покриттів.

Водорозчинні грунтовки

Водорозчинні склади представлені насамперед найновішою серією ALPINA EXPERT, яка пропонує споживачам якісні адгезійні ґрунти на основі дисперсій. Найпопулярнішим товаром лінійки є кварц-грунт, який використовується для нанесення декоративних покриттів на стіни. Це склад, з яким легко працювати, при цьому забезпечується економна витрата завдяки тонкошаровому нанесенню з хорошою покриваністю.

Антисептики ALPINA

Цей вид мікробіоцидної ґрунтовки користується величезною популярністю через високу ефективність. Він застосовується для профілактичної санації цвілевих та грибкових уражень. Його рекомендують наносити на чисті стіни у приміщеннях та на фасади, якщо існують ризики розвитку грибкових уражень та зростання моху.

ALPINA випускає спеціалізовані продукти бюджетного класу для людей, які самостійно роблять ремонт. Тим часом ця продукція дуже популярна у професіоналів, для яких компанія спеціально розробила та випустила серію ALPINA EXPERT.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.