Захисні лесування – декор і захист в одному флаконі

Лесування – це один з видів прозорих захисних покриттів для стін. Завдання таких ЛФМ полягають у тому, щоб надати покриттю легкі і часто ледь помітні відтінки. Як правило, захисні лесування виконуються спеціальними прозорими фарбами на акриловою, акрилатной, силікатної або водно-дисперсійної основі по попередньо загрунтованной поверхні. Пропонована інтернет-магазином «Ізосев» продукція Caparol, Alpina тонується за допомогою стандартних пігментів і підходить для імітації мармуру.

Як наносити лесування?

Лесування також називаються глізалью. Техніка художньої забарвлення дозволяє отримати глибокі переливчасті кольори за рахунок нанесення напівпрозорих відтінків поверх основної фарби. Лесуванням можна обробляти незабарвлену поверхню, підкреслюючи природні відтінки застиглої мінеральної суміші. Така техніка використовується для імітації шліфованого каменю на стінах.

Лесуючі фарби напівпрозорі, вони використовуються в будівництві і обробці приміщень для декорування стін, стель і акцентних зон. Продукт можна розводити до потрібного кольору і прозорості. Фарби для лесування можуть бути водорозчинними і зроблені з розчинниками. Відповідно, для розведення користуються водою або розчинником. Основа в деякому сенсі визначає фізичні властивості.

Історія техніки нанесення лесування сягає глибокої давнини. Таким способом створювалися норвезькі ікони 13 століття. Захисні лесування наносилися по основі, обробленої олійною грунтовкою. Застосування лесування не тільки в живописі, але і в дизайні приміщення дозволяє створювати поверхні з багатим відтіночним колоритом і відчуттям світлоносного. Ця мистецька техніка активно використовується в нюансовой живопису і в сучасних роботах в декорі приміщень. Для цих цілей лесуючи фарби можуть змішуватися з непрозорими фарбами до доведення консистенції до бажаної.

Нанесення захисних лессировок

У сучасному дизайні активно застосовуються захисні лесування, з їх допомогою поверхня робиться більш міцною і стійкою до механічних пошкоджень. При цьому створюються нюансовой відтінки на монотонної поверхні. Прикладом застосування лесування є техніка обробки стін «під шовк» або «під оксамит».

Захисні лесування в обробці приміщень використовуються в наступній послідовності:

  • на основу обов’язково наноситься універсальна прозора грунтовка;
  • глізаль наносять по сухій поверхні простим або вухатим валиком, пензлем, гумовим гребенем, твердими штрих інструментами, губкою або шпателем;
  • наносити лесування зручніше в дві руки: один майстер наносить глізаль, другий – декоративну пасту;
  • розтушовують обробку за допомогою губки або кисті до бажаних відтінків.

Якщо вам потрібна консультація по підбору ЛФМ Капарол або Альпіна для створення певних художніх ефектів при облицюванні стін і стель, зверніться за допомогою до фахівців інтернет-магазину «Ізосев».

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.