Інтер’єрні спеціальні фарби для облицювальних робіт

Запропоновані інтер’єрні спеціальні фарби представлені в цьому розділі інтернет-магазину «Ізосев» декоративними пастами, спеціальними видами фарб для алергіків, дитячих кімнат і інших випадків. Ці ЛФМ дійсно є спеціалізованими, так як відрізняються не тільки рецептурою, а й хімічним складом. По суті, являють споживачам один із напрямів наукових досліджень компанії Caparol, яка входить в німецький концерн DAW. У категорії також запропоновані бюджетні продукти ALPINA, але також перевершують за якістю пропозиції з сегмента продукції середньої ціни в Україні.

Спеціальні ЛФМ для обробки і з поліпшеними екологічними характеристиками

Якщо ви шукайте спеціальні фарби для тих чи інших завдань, візьміть на замітку розділ «Інтер’єрні спеціальні фарби» інтернет-магазину «Ізосев». Саме тут розміщуються фарби для декоративного оздоблення, а також ЛФМ для алергіків, дитячих приміщенні, лікарень. Для пошуку необхідних видів фарб відвідувачеві нашого сайту досить скористатися зручною навігацією. Якщо ж пошук на сайті продукту вам здасться складним, зверніться за консультацією до фахівців магазину. Ми не тільки підберемо потрібні продукти, а й надамо персональну знижку при оптових замовленнях.

Спеціалізовані формули ЛФМ від Капарол відрізняються унікальністю. Незважаючи на те, що марка щодо популярності в Україні, вона пропонує продукцію концептуального якості, яка є пріоритетною для кожного жителя України, що робить ремонт. При цьому ми вас не обмежуємо у виборі, пропонуючи широкий асортимент фарб для оздоблення стін інтер’єру:

  • дисперсійних;
  • акрилових;
  • з 100% акрилату;
  • силікатних;
  • силоксанових з несучою здатністю;
  • вапняних,
  • латексних;
  • силіконових.

Перераховані продукти представлені в асортименті Капарол і Альпіна.

У чому різниця між інтер’єрними фарбами Caparol і ALPINA

Капарол і Альпіна випускають інтер’єрні фарби різних цінових сегментах. Продукція відрізняється, перш за все, якістю та вартістю сировини. Caparol – це преміальний рівень рецептур з різними ноу-хау, а ALPINA пропонує середньо-бюджетні продукти. Крім цього в фарбах Капарол міститься менше летючих компонентів, що надають канцерогенний ефект, що особливо важливо в інтер’єрної обробці.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.