Штукатурки з продуманою рецептурою та гарантованим результатом

Пропоновані штукатурки концерну DAW відрізняються добре продуманими рецептурами, орієнтованими на вирішення певних завдань ремонтних робіт. Caparol та Alpina пропонують унікальні продукти, дозволяючи споживачеві повністю довіритися досвіду виробника та вибрати суміші для своїх завдань.

Що пропонує споживачеві німецький концерн DAW

На будівельному ринку представлено безліч виробників, і покупцеві досить важко визначитися з вибором продукції. Особливо стає незрозумілою вища ціна на, здавалося б, аналогічні продукти. За що платить покупець, вибираючи бренди DAW?

Caparol – це дорожча професійна продукція. Наприклад, ви проводите реставрацію будинку зі старовинним оздобленням. Такі споруди відрізняються від сучасних споруд використовуваними свого часу матеріалами. Досягти адгезії, зменшити та повністю призупинити розтріскування фасаду, провести ремонт та санацію стін допоможе спеціальна реставраційна серія та штукатурки з неї. Те саме стосується інтер’єрної та фасадної обробки.

Alpina більше орієнтується потреби споживачів. Насамперед, всі фасадні штукатурки підходять для внутрішніх та зовнішніх робіт, з ними можна ознайомитись у фасадній серії. Також споживачам доступні склади, засновані на сучасній сировині, але з огляду на найбільш потрібні продукти. Наприклад, є мозаїчна, силіконова та силіконово-силікатна штукатурка. Ці склади самоочищуються, захищають стіни від вологи, стягують тріщини, не міняють колір. Покупцеві потрібно лише вибрати потрібну штукатурку на основі своїх завдань та цілей ремонту.

Чому німецькі штукатурки кращі за інших

Насамперед, бренди Caparol та Alpina стояли біля витоків появи багатьох популярних продуктів. Caparol у принципі є абревіатурою акрилової емульсії, яку винайшли на початку минулого століття німці. Зараз це бренд, який поєднує безліч «інтелектуальних» продуктів ЛКМ для ваших завдань на основі різної сировини. Ви можете бути впевненими, що суміші та склади засновані на найкращій сировині, що не завжди можуть собі дозволити інші виробники.

Caparol та Alpina – це екологічні продукти, що містять у своєму складі менший обсяг летких канцерогенів. Причому, набагато менше, ніж допускається європейськими нормами. При необхідності можна придбати ЛКМ для алергіків та продукти стандарту E.L.F. із значно нижчим вмістом шкідливих компонентів.

Завжди чудовий результат

Купуючи Caparol та Alpina, можна не думати, який буде результат, а повністю довіритися виробнику. Будь-який склад проходив випробування в різних умовах експлуатації, тому, на перший погляд, навіть цементно-вапняна штукатурка Alpina буде приємнішою у використанні та більш надійною в експлуатації. Вона витримує сильні механічні навантаження, має вищу адгезію та інші споживчі якості.

Майже всі штукатурки готові до використання, у разі мінеральних сумішей навіть при ручному замішуванні ви швидко отримаєте однорідну суміш, з якою буде легко працювати навіть новачкам.

Задайте питання нашим консультантам щодо вибору продуктів для ваших завдань, користуйтесь мітками та категоріями для швидкого пошуку потрібної штукатурки.

ukУкраїнська
Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.